EenBrabander
Well-Known Member
Afgezien van heel langzame ijsbanen (Minsk, Tomaszów) en buitenbanen (Amsterdam, Tomakomai, Collalbo) is dit de langzaamste race over 5km van Patrick Roest sinds de Spelen van 2018.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Ik hoop dat Ramler nog een plekje stijgt in het AK na de 1500M, want dan zou hij de plek van Bart de Vries kunnen innemen (o.b.v. zowel top 8 5000M als top 8 AK), als die regel tenminste ook voor het NK geldt. Niks ten nadele van Bart de Vries, maar als mannelijk schaatser hoor je wat mij betreft met een hoge 39-er op de 500M niet thuis op een allround toernooi en dan is een 7e plaats op de 5km ook te mager voor een startplek op de 10km.10 kilometer op basis van huidige stand
1 Huizinga - Bart de Vries
2 Talsma - Snellink
3 Blokhuijsen - Verweij
4 Roest - Bosker
Volgens mij geldt die regel niet voor het NK allround.
Denk niet dat Koen Verweij de 10km zal rijden dus dan komt er sowieso een plek vrij in de top 8.Ik hoop dat Ramler nog een plekje stijgt in het AK na de 1500M, want dan zou hij de plek van Bart de Vries kunnen innemen (o.b.v. zowel top 8 5000M als top 8 AK), als die regel tenminste ook voor het NK geldt. Niks ten nadele van Bart de Vries, maar als mannelijk schaatser hoor je wat mij betreft met een hoge 39-er op de 500M niet thuis op een allround toernooi en dan is een 7e plaats op de 5km ook te mager voor een startplek op de 10km.
Denk niet dat Koen Verweij de 10km zal rijden dus dan komt er sowieso een plek vrij in de top 8.
Ah ok, dat heb ik gemist.Hij gaf gister zelf aan in een interview dat ie juist wel het hele toernooi wil afwerken en een plekje bij de beste 6 algemeen tot tevredenheid zou stemmen.