Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Ik denk persoonlijk dat de mensen die ervoor kiezen om de langste afstand niet te rijden niet wakker liggen van of ze 9e of DQ achter hun naam hebben staan. Dit is de categorie die het zich kan permitteren een nationaal kampioenschap als trainingswedstrijd aan te vliegen.Zou toch ook raar zijn om haar te diskwalificeren in het klassement vanwege die keuze? Ze heeft immers die punten gehaald na drie afstanden, zonder overtreding wat bijvoorbeeld een Blokhuijsen wel had. En daarin was ze ruim beter dan de rest die drie afstanden reed. Anders moedig je iemand, die de slotafstand niet wil rijden, aan om de 1500 meter de laatste ronde maar even 5 seconden (ik noem maar wat) te laten lopen, zodat ie 9e wordt in het klassement ipv top 8 en geen diskwalificatie krijgt.
Tenzij iemand het om blessureredenen doet, wat bij Ter Mors toch het geval lijkt te zijn. Stel dat Snellink had moeten afzeggen vanwege een opgelopen blessure op de 1500 meter. Het was heel erg lullig geweest om hem dan te diskwalificeren.Ik denk persoonlijk dat de mensen die ervoor kiezen om de langste afstand niet te rijden niet wakker liggen van of ze 9e of DQ achter hun naam hebben staan. Dit is de categorie die het zich kan permitteren een nationaal kampioenschap als trainingswedstrijd aan te vliegen.
Het is niet gelukt. Ook als je kijkt naar de beste van de gecorrigeerde lijst is het Roest niet gelukt. Kramer beste allround toernooi was daarin de WK in Berlijn 2008. Het WK in Hamar wordt ook nog gepasseerd door een EK en twee nationale NK's.Het WR-laagland allroundvierkamp van Sven Kramer is: 36.33 - 6:09.74 - 1:45.01 - 13:05.21: 147,567.
Hamar - 2009.
Zou Roest een aanval daarop kunnen doen. De 500m van vandaag met de 3 afstanden van het NK afstanden zou opleveren:
36.47 - 6:10.16 - 1:45.00 - 12:57.67: 147,370.
Dit houd ik in het achterhoofd.
Er is nog sprake van een incubatietijd. Dus het hele eenmalig testen voor het toernooi heeft maar beperkt zin. Als je het echt goed op wil zetten moet je eigenlijk sowieso naar een systeen waar iedereen (tijdens een toernooi) elke dag getest wordt, daarmee verklein je de verschillende manieren waarop iemand in de bubbel toch stiekem positief is.Rintje en Erben hadden het er ook over: iedereen is getest, iedereen is negatief, dus waar zijn die mondkapjes nog goed voor?
en inderdaad, met hoe ze hem dragen kun je hem beter af houden. Dit gaat nergens over...
Wijfje en Bosker is een stel. Die komen elkaar wel vaker tegen vermoed ik zo.