Eelco zei:Om dan even hierop door te gaan:
Marc_ is nog nooit getest op doping. Hij is al tijden stilzwijgend hierover. Zou hij iets te verbergen hebben? Hij weet zaken over het netwerk van de manager van Bernhard Kohl. We weten allemaal dat Bernhard Kohl een netwerk van dubieuze connecties/atleten/managers/vrienden had...... Dit zorgt er toch wel voor dat Marc_ de schijn tegen heeft.
Graag gedaan Marc_... Hoe voel je je nu? Al klaar om miljoenen te claimen :wink: ?
Dit was om even aan te tonen hoe jouw redenatie kan leiden tot onzinnige verdachtmakingen. Tevens blijkt hoezeer dedeut gelijk had. Vertrouwen is goed, controle is beter en vertrouwen op de controle is het best. Er zijn toch wel veel mensen die veel meer dan de gemiddelde schaatsforum gebruiker weten hoe zo'n onderzoek in elkaar steekt. Vertrouw op hen kundige oordeel en ga niet zelf veroordelen.
Overigens wil ik hiermee niet zeggen dat W.L. onschuldig dan wel schuldig is. Voorlopig zijn de feiten dat hij is betrapt met ongeveer 35* de nandrolon waarde. Dan kan je wel op vormfouten procederen, maar dat is zinloos. In ieders ogen zal je altijd schuldig blijven. Dat heeft niks met een B-staal te maken die al dan niet met toestemming is gecontroleerd. Ze zullen toch echt iets beters moeten verzinnen. Daarnaast geeft de houding van Pa Lommers (geen toestemming voor doping controles) nog extra voeding voor verdachtmakingen.
Dat is iets anders dan de zaak Vroemen waarbij het om nauwelijks aantoonbare waarden ging. Dit heeft Zenschaatser al toegelicht dus ik ga er niet verder op in.
Lekker naïef. Als je het een beetje goed aanpakt wordt je sowieso niet betrapt, de controles lopen bijna altijd achter en bepaalde zaken zijn uberhaupt nauwelijks te constateren of controleren. Vertrouwen op de controles doe ik dan ook niet.
Ik vind het totaal geen onzinninge verdachtmaking jegens Vroemen. Als jij je kop in het zand wil steken is dat uiteraard ook je goed recht.