Yuskov
Well-Known Member
Wat verwachten we van de MS?
No way dat iemand Jorit of Schouten ook maar één cm gaat geven.
De ploegen zijn groter. Het risico van 'allemaal op Jorrit' is dat er ruimte ontstaat voor andere Zaanlanders.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Wat verwachten we van de MS?
No way dat iemand Jorit of Schouten ook maar één cm gaat geven.
So, Ter Mors.. kan het op dit moment niet bijbenen. Wust een typisch allround weekend.
Ja, maar ook wel een beetje zorgen over ter Mors. Dit zal denk ik toch wel haar laatste OS worden, weet niet of ze stopt na dit seizoen, maar ik zie haar niet nog 4 jaar doorgaan. Zou jammer zijn als we niet die spark zien die ze wel heeft. Als zij in vorm is kan ze net als Wust echt nog met die jonkies mee, maar ze lijkt het niet te hebben momenteel.Toch mooi dat ze (oude garde) het moeilijk gaan krijgen met de nieuwe generatie. Alleen maar goed voor het schaatsen.
knap van Wust, na al die jaren.Ter Mors haalt het niet, en wat mooi dat Ireen het podium weer haalt.
Ik betwijfel of ze de OS ūberhaupt gaat halen. Niet in deze vorm.Ja, maar ook wel een beetje zorgen over ter Mors. Dit zal denk ik toch wel haar laatste OS worden
Vind haar vriendje in het leren jackie en een voorkeur voor brugklassers persoonlijk een stuk ergerZo irritant die Leerdam, net een meisje dat altijd zenuwachtig is op de middelbare school voor een proefwerkuitslag en dan gewoon een 9 haalt.
Ja, maar ook wel een beetje zorgen over ter Mors. Dit zal denk ik toch wel haar laatste OS worden, weet niet of ze stopt na dit seizoen, maar ik zie haar niet nog 4 jaar doorgaan. Zou jammer zijn als we niet die spark zien die ze wel heeft. Als zij in vorm is kan ze net als Wust echt nog met die jonkies mee, maar ze lijkt het niet te hebben momenteel.
Ja, is mooi dat de jonkies het nu overnemen. Goede handen.. Leerdam heeft HET om de nieuwe kopvrouw te worden. Schouten kan zeker nog een paar jaartjes door.Toch mooi dat ze (oude garde) het moeilijk gaan krijgen met de nieuwe generatie. Alleen maar goed voor het schaatsen.
Ja ik ook niet, ik hoop alleen niet dat als ze zich niet plaatst het weer op zo'n manier is. OS niet halen is kut, maar dan kun je nog wel goed rijden en gewoon geklopt worden. Dat vind ik minder erg dan een schaatser die het wel zou moeten kunnen, maar het gewoon niet haalt.Ik betwijfel of ze de OS ūberhaupt gaat halen. Niet in deze vorm.
Ja klopt. Bergsma en Wust ontspringen momenteel de dans nog qua leeftijd. Die lijken te gaan stoppen (Wust in ieder geval, geen idee wat Bergsma gaat doen na dit seizoen) voordat hun lichaam voor ze besluit dat het gewoon niet langer lukt. Ik weet dat dit niet voor iedere sporter kan, maar ik vind dat wel een stuk prettiger kijken dan een sporter die aan alle kanten uit elkaar lijkt te vallen en daarom het niveau gewoon niet meer aan kan.Voor Ter Mors lijkt hetzelfde te gelden als voor Kramer. Gevoeligheid voor terugkerende blessures. Dan wordt het boven je 30e lastig. Dat is een groot verschil met Bergsma en Wüst die daar vrij van zijn gebleven.
Ik schrijf Ter Mors (en Kramer) nog steeds niet af, maar het eerlijke verhaal is dat ze geluk nodig hebben dat het lichaam meewerkt de komende weken.
Zo irritant die Leerdam, net een meisje dat altijd zenuwachtig is op de middelbare school voor een proefwerkuitslag en dan gewoon een 9 haalt.
Zeggen ze toch ook altijd? De beste ritten zijn nooit perfect, omdat je harder rijdt dan je ooit deed en dus nog niet gewent bent aan die snelheid.Haha ik vind het wel mooi! Haar ambitie is zo groot. Vraag mij af wanneer ze door krijgt dat qua tijd de beste ritten wel vaker technisch niet helemaal goed voelen
Heerlijk. Hoe ouder ik wordt hoe meer ik de opmerkingen van Anema kan waarderen, zeker als ze gericht zijn aan JV, die voor mijn gevoel steeds minder 'likeable' worden en dan vooral Orie.Ha,ha,ha, die Anema . "Ze kunnen ons wel dwarszitten maar geen fatsoenlijke MS rijden".
Briljant!![]()
This is the beauty of speed skating. You don't expire the moment you hit 25. At 35 you may still be at the very top, and it doesn't end there.Dat leeftijdsverschil op dit podium is wel hilarisch. Jutta en Femke zijn 22 en 21, Ireen is 35![]()
Klopt mijn pr's waren ook ritten met toch wat missersZeggen ze toch ook altijd? De beste ritten zijn nooit perfect, omdat je harder rijdt dan je ooit deed en dus nog niet gewent bent aan die snelheid.