Yuskov
Well-Known Member
Weet iemand of Shinhama mee doet aan het wk sprint?
Jazeker!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Weet iemand of Shinhama mee doet aan het wk sprint?
En, doet ie mee?Jazeker!
Wüst ?En, doet ie mee?
Overigens, Lalenkova. Kan ze wereldkampioen allround worden? En zo nee, wie wordt het dan wel?
Wust en Sablikova maken allebei een goede kans. Sablikova won dan wel niet de 5000 meter, maar ze reed wel onder het oude wereldrecord en won de drie kilometer dus ze is zeer goed in vorm.En, doet ie mee?
Overigens, Lalenkova. Kan ze wereldkampioen allround worden? En zo nee, wie wordt het dan wel?
Melissa Wijfje, geen uitblinker, maar ook geen zwakheden en haar beste afstand is de 1500m. De sleutelafstand op een allroundtournooi.Denk dat er een heel groepje aan echte kanshebsters is. Sablikova, Wüst, Lalenkova, Voronina, de Jong, Blondin.
Gaan we dan vier 500 meters achter elkaar krijgen? Dat wordt wel een klein beetje saai. Ik hoop dat ze het doen zoals VorstM voorstelt.
Ook bij de mannen wordt het één van de spannendste kampioenschappen van de laatste jaren. Roest is zijn vorm helemaal kwijt. Pedersen heeft dit seizoen geen vorm gehad. Kramer blijft Kramer, oogt nog sterk en is mentaal de sterkste van allemaal. Maar kan hij het fysiek nog aan om 4 afstanden in 2 dagen te presteren? Yuskov heeft veel geïnvesteerd in de 5km, maar dat is ten koste gegaan van zijn 1500. Bovendien lijkt hij minder sterk dan in november. Beckert en Semerikov zie ik helemaal niet als kandidaten. Zelfs niet al zouden ze in topvorm zijn. En ook bij Semerikov is de vorm ook helemaal weg.En hoe zien jullie dat bij de mannen? Moet toch een strijd om het goud worden tussen Roest (mits hij de klappen van afgelopen weekend goed heeft kunnen incasseren) en Kramer? Voor het brons vervolgens een klein clubje met Pedersen, Yuskov, Blokhuijsen en wellicht Beckert en Semerikov?
Ook bij de mannen wordt het één van de spannendste kampioenschappen van de laatste jaren. Roest is zijn vorm helemaal kwijt. Pedersen heeft dit seizoen geen vorm gehad. Kramer blijft Kramer, oogt nog sterk en is mentaal de sterkste van allemaal. Maar kan hij het fysiek nog aan om 4 afstanden in 2 dagen te presteren?
Ik vond de 1500 van Roest helemaal niet zo goed. Zijn opening was erg matig (24.27) op snel ijs, in zijn 1e ronde had hij weliswaar pech door de val van zijn tegenstander maar dat scheelde natuurlijk geen seconde, zoals Herbert in de uitzending riep, maar hooguit 0,3 of 0,4. Zijn 2e volle ronde en de slotronde waren wel ok.Ik vraag me af in hoeverre Roest zijn vorm echt kwijt is eigenlijk. Zijn 1500 was eigenlijk best wel prima. Op de 5k ging hij te hadr weg en klapte hij in elkaar, wat wellicht ook zijn 10 de volgende dag verklootte. Of het echt een absentie van vorm is weet ik zo net nog niet. Zijn 500 en 1500 zijn dusdanig veel beter dan Kramer dat ik Roest nog steeds veruit de beste papieren geef.
Kramer wel duidelijk favoriet voor zilver, daarna wordt het lastiger. En idd erg jammer dat Douwe er niet bij is.
Juist bij de opening maakt snel ijs het minste verschil. 24,27 is niet snel maar ook niet dramatisch voor Roest. Trek 0.3 van die eerste ronde af en je zit op 25,8, wat ook een prima ronde is voor Roest, hij is nou eenmaal niet zo snel en heeft daarom ook van hoogland minder voordeel dan mannen zoals Nuis.Ik vond de 1500 van Roest helemaal niet zo goed. Zijn opening was erg matig (24.27) op snel ijs, in zijn 1e ronde had hij weliswaar pech door de val van zijn tegenstander maar dat scheelde natuurlijk geen seconde, zoals Herbert in de uitzending riep, maar hooguit 0,3 of 0,4. Zijn 2e volle ronde en de slotronde waren wel ok.
De Noorse selectie voor de sprint::Alleen bij de WK allround mannen het volle pond aan plekken voor Noorwegen. Bij de vrouwen heel weinig plekken. Maar ja, wie moeten die plekken binnenhalen?