G1ant zei:Ik weet niet of het hier al genoemd is, maar op TV heb ik het niet gehoord: Vijf medailles voor Groves! Is dat iemand ooit eerder gelukt, volgens mij niet.
Klassen had er dan wel op de Spelen (uit mijn hoofd) 5..
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
G1ant zei:Ik weet niet of het hier al genoemd is, maar op TV heb ik het niet gehoord: Vijf medailles voor Groves! Is dat iemand ooit eerder gelukt, volgens mij niet.
Cyclad zei:G1ant zei:Nog over de 1500. Als je ziet hoeveel startsnelheid en topsnelheid Sven heeft op 500 meters, gecombineerd met zijn superieure inhoud op vijf kilometers, dan is het niet gek dat ook op 1500 meters voor de winst rijdt. Een mooi doel voor komend jaar, het is heel goed dat hij nog (ook al is het maar zo'n klein smetje) iets heeft om progressie na te streven. Als je ziet dat ook Koss, die ik meer als pure stayer zie dan Sven, 1500 meters kon winnen en Fabris in Turijn dan moet Sven dat ook kunnen.
G1ant, wat zou er gebueren als Sven op de 1500 meter iets behoudender begint? Zou hij dan ook het verval van Fabris kunnen kopiëren? In dat geval lijkt hij onverslaanbaar. Ik heb nu de indruk dat de snelle opening hem op het einde licht opbreekt, maar wellicht is dit voor Sven de meest efficiënte methode. Toch zou ik wel eens willen zien waar hij zou uitkomen als hij op een vergelijkbare baan opent met 24.0-26.5
Als hij dat kan laten vervolgen met 27.0 en 27.5..........
Of kan alleen Fabris zo'n opbouw produceren?
Er was wel een duidelijk frequentie verschil wanneer wennemars op kop ging. Zijn duidelijk snellere prikslag was moeilijk over te nemen voor kramere en oldenheuvel. Beide laatsten hadden geen moeite met elkaars slag.irma zei:En gelukkig, na al het gezeur van "de andere teams" bewijst het TVM treintje zich, met een mooie gouden race tot gevolg.
Flambeau_ zei:G1ant zei:Ik weet niet of het hier al genoemd is, maar op TV heb ik het niet gehoord: Vijf medailles voor Groves! Is dat iemand ooit eerder gelukt, volgens mij niet.
Klassen had er dan wel op de Spelen (uit mijn hoofd) 5..
Gretha Smit in vorm ?Irma zei:De 5 km dames was qua Nederlandse inbreng nogal kleurloos, ik denk dat er voor het volgende seizoen goed moet worden nagedacht hoe dit probleem moet worden aangepakt!
rja zei:En Groenewold in vorm, kan ook een goede 5 km rijden.
rja zei:Gretha Smit in vorm ?Irma zei:De 5 km dames was qua Nederlandse inbreng nogal kleurloos, ik denk dat er voor het volgende seizoen goed moet worden nagedacht hoe dit probleem moet worden aangepakt!
Ik weet geeneens of ze wel schaatst het volgende seizoen, ze hebben nog geen nieuwe sponsor volgens mij.
En Groenewold in vorm, kan ook een goede 5 km rijden, een van de weinige dames die versnellen kan op het einde.
Vaker volgens mij, ik herinner met de 5 km tegen Pechstein, toen ze Wereld kampioen Allround werd, toen ze Pechstein sloopte in de laatste paar ronden, dat vergeet ik nooit weer.guus zei:rja zei:En Groenewold in vorm, kan ook een goede 5 km rijden.
Heeft ze volgens mij precies één keer gedaan.
Die bedoel ik.rja zei:Vaker volgens mij, ik herinner met de 5 km tegen Pechstein, toen ze Wereld kampioen Allround werd, toen ze Pechstein sloopte in de laatste paar ronden, dat vergeet ik nooit weer.
afca zei:Mooi einde met het goud voor de Heren..
Ik heb echt weer genoten van kramer, en ook van zijn reactie na de 1500.Vele zullen dat wel niet snappen, als je als Kramer Zilver pakt op de 1500,maar daar zag je wel weer de winnaar Kramer. Hier kunnen nog veel Top sporters van welke sport dan ook, nog veel van leren. Hij was wel zo sportief om ze te feliciteren,maar hoe hij,na de rit van Fabris zijn petje op de grond gooien,tja prachtig....
Monique zei:De damesafstanden waren ook wel leuk, vooral de 1000 meter. Terechte winnares met Anni. De 5 km kon me niet enorm boeien, wel leuk dat Sablikova heeft gewonnen, het komt haar toe. Nederlandse dames waren niet indrukwekkend. Ik mis bij Renate altijd de enorme wil om te winnen. Het zal er wel zijn hoor, maar het straalt er niet vanaf.
Hitman zei:Er was wel een duidelijk frequentie verschil wanneer wennemars op kop ging. Zijn duidelijk snellere prikslag was moeilijk over te nemen voor kramere en oldenheuvel. Beide laatsten hadden geen moeite met elkaars slag.irma zei:En gelukkig, na al het gezeur van "de andere teams" bewijst het TVM treintje zich, met een mooie gouden race tot gevolg.
Had Verheiijen of Tuitert daarom beter geweest?
G1ant zei:Flambeau_ zei:G1ant zei:Ik weet niet of het hier al genoemd is, maar op TV heb ik het niet gehoord: Vijf medailles voor Groves! Is dat iemand ooit eerder gelukt, volgens mij niet.
Klassen had er dan wel op de Spelen (uit mijn hoofd) 5..
Klopt, op dezelfde afstanden. Maar op de Spelen heb je meer rust in het toernooi dus op een WK vind ik het nog bijzonderder.