Nogevendit
Well-Known Member
is het dan toch al gedaan ? Op betfair staat Froome nog 1.2, en Valverrde en Contador op :1, en een gokje van een euro op Mollema levert 120 op !
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Omdat Degenkolb vorig jaar vijf etappes in de Vuelta won. Kittel is in vlakke etappes normaal gesproken nog wel iets sneller. Pas vanaf 750 hoogtemeters spelen ze eerder Degenkolb uit, zag ik in de Avondetappe.proeme zei:Maar ehm... kan iemand me uitleggen waarom ik in een tourspel (niet VSS) gekozen heb voor Degenkolb ipv Kittel? :S
ja, ze zullen het zeker wel gereden hebben, maar Zonneveld deed voorkomen alsof hij daar de tijdrit mee gereden had.SprintMaster zei:Die versnelling werd vanmiddag ook genoemd door Ducrot. Verder stond er vandaag een windkracht 5 die ze grotendeels mee hadden, dus het lijkt me wel degelijk reeël dat ie het daadwerkelijk heeft gereden. Vergeet ook niet dat het gemiddelde 54.2 km/h was, dan zal de topsnelheid al snel 10 km/h hoger liggen.