Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Weet je het zeker dat het Daleabout is? Ik dacht dat het de beurt van Timmerman was en dat Daleabout nooit commentaar geeft?Steven Dalebout.
Het valt me al jaren op dat hij als livestream-commentator altijd veel rustiger is dan wanneer hij live op de radio (of tv) is.
Heeft overigens afgelopen jaar nog een prijs gewonnen voor zijn commentaren.
1x op zwart, verder geen problemen met livestream kijken, gewoon thuis. Dit weekend dus geen reacties van mij uit Polen.De livestream hapert om de haverklap....![]()
Bij nader inzien denk ik dat je gelijk hebt met Sebastiaan Timmerman. Die had dan ook de Theo Koomen Award gewonnen. Had ik toch nog iets goed onthouden.Weet je het zeker dat het Daleabout is? Ik dacht dat het de beurt van Timmerman was en dat Daleabout nooit commentaar geeft?
Afijn, als het Timmerman is; ik vind het altijd wel prettig om te horen
Sinds wanneer rijdt Antoinette de Jong voor Neutraal Moresnet, Ireen Wüst voor het Soeverein Hertogdom Brabant of Carlijn Achtereekte voor de ZORRO (Zeer Onafhankelijke Respectabele Republiek Overijssel)?Op de OS heb je natuurlijk ook de beperking van slechts twee deelnemers per land op de langste afstanden. Nu heb je vier Nederlanders, vier Russen en drie Canadezen in de A-groep. Als je daar ook de beperking van max twee per land doorvoert, rijden een Ichiniho, Michael en Tumolero bijvoorbeeld ook gewoon in de A-groep.
Sinds wanneer rijdt Antoinette de Jong voor Neutraal Moresnet, Ireen Wüst voor het Soeverein Hertogdom Brabant of Carlijn Achtereekte voor de ZORRO (Zeer Onafhankelijke Respectabele Republiek Overijssel)?![]()
![]()
Die drie dames hadden een 1-2-3'tje in Pyeongchang, want de regel van 2 geldt alleen op de allerlangste afstanden. Op de 3km dames en 5km mannen is het 3 rijders per land, net als op de andere traditionele afstanden op de OS.