Voorspellingen ISU World Cup Nagano (18-20/11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 13 nov 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU World Cup (2) in Nagano (18-20/11):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    Mass Start
    Team Pursuit
    Team Sprint

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Mass Start
    Team Pursuit
    Team Sprint

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 18 november 7:30 uur (Ned. tijd)

    Weekprijs: nog niet bekend (excuus vanuit de organisatie, aan het prijzenpakket wordt momenteel hard gewerkt)

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
      Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. 3 keer inzetbaar).
      Stuur deze dan vóór sluitingstijd via een PB aan notaris @Lisan.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
      Graag deze optie alleen bij calamiteiten gebruiken!
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!


    Het VSS wordt gesponsord door: volgt later (onderhandelingen lopen nog)
  2. chrissy1979

    chrissy1979 Member

    Dames
    500 m Noa Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Marrit Leenstra
    3000 m Martina Sablickova
    Mass start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Pavel Kulizhnikov
    1500 m Denis Yuskov
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Alexis Contin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  3. jay

    jay Member

    Dames
    500 m Noa Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Denis Yuskov
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  4. Monique

    Monique Well-Known Member

    Dames
    500 m Nao Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Heather Bergsma
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Sven Kramer
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  5. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500 m Nao Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Heather Bergsma
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Denis Yuskov
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Peter Michael
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  6. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sábliková
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Sven Kramer
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  7. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sábliková
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  8. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m Nao Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Heather Bergsma
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan
    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Kjeld Nuis
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  9. ChefSpijker

    ChefSpijker Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sábliková
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Tingyu Gao
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  10. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:

    500 m. Sang-Hwa Lee
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sábliková
    Mass Start: Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Nederland

    Heren:

    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start: Alexis Contin
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland
  11. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m Noa Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Heather Bergsma
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Sven Kramer
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  12. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  13. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint China

    Heren
    500 m. Pavel Kulizjnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Alexis Contin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  14. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Nao Kodaira
    1000 meter: Heather Bergsma
    1500 meter: Marrit Leenstra
    3000 meter: Martina Sablikova
    Mass start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Japan

    Heren
    500 meter: Pavel Kulizhnikov
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Denis Yuskov
    5000 meter: Sven Kramer
    Mass start: Bart Swings
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Canada
  15. Madame

    Madame Member

    Dames
    500 m. Sang Hwa Lee
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  16. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames
    500 m. Sang-Hwa Lee
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Bo-Reum Kim
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  17. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m Noa Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Heather Bergsma
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan
    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Sven Kramer
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  18. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: SH Lee
    1000m: M. Leenstra
    1500m: I. Wüst
    3000m: I. Wüst
    MS: I. Blondin
    TP: Nederland
    TS: Japan

    Heren:
    500m: J. Smeekens
    1000m: K. Verbij
    1500m: K. Nuis
    5000m: S. Kramer
    MS: B. Swings
    TP: Nederland
    TS: Canada
  19. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    500 m Sang-Hwa Lee
    1000m Heather Bergsma
    1500m Heather Bergsma
    3000m Martina Sablikova
    Mass start Bo-Reum Kim
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m Pavel Kuliznikov
    1000m Pavel Kuliznikov
    1500m Dennis Yuskov
    5000m Sven Kramer
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  20. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    500 m Sang Hwa Lee
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Heather Bergsma
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren500 m. Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Dennis Yuskov
    5000 m Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina