Typ ik net een bericht naar Marcel, over dat het man/vrouw mansplaining verkeerd gebruikt was door mij…. Lees ik dit. I tried guys. Ik wil best geloven dat het vanuit jullie niets te maken had met man/vrouw, maar je kan Forza’s reactie echt niet loskoppelen van ‘de vrouw’. So I’m out.
En voor jouw informatie Forza, ik ben niet ongesteld en wordt daar ook niet emotioneel van. Maar natuurlijk weet jij beter dan ik zelf, hoe ik ermee deal. Wie weet kom ik wel terug in het volgende seizoen als het normaal kan gaan, maar met zulke reacties als Forza kan ik weinig. En daarnaast is deze discussie die inmiddels al niet meer over Ntab gaat denk ik voor de mensen op dit forum ook niet interessant en leuk om te lezen.
Ik had het niet moeten zeggen. Mijn excuses. Het was wat grappig bedoeld om te illustreren dat het niet leuk is om iemand weg te zetten puur op basis van geslacht, maar het was alleen maar grof en niet grappig.
Laatst bewerkt: