Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
En dat voor een land met minder dan zes miljoen inwoners.Denemarken kiest zijn gouden medailles wel uit: na de 50m vrije slag dames de handbal heren.
Van de 14 grote teambalsporttoernooien, zijn dit de uiteindelijke uitslagen, genoteerd op positie in de poulefase. Rugby en waterpolo zijn bijzonder doordat er ook nog een toernooi was voor plaatsen 5/8 en zelfs voor 9/12 in rugby. Daarnaast vallen voetbal en rugby op doordat ze een ander poulesysteem hanteerden met vier ploegen per poule en niet zes. Dameswaterpolo had overigens ook poules van vier, maar daarvan gingen alle vier de teams door naar de kwartfinale.en wie wonnen er?
nee hoor, bij EK en WK voetbal gaan de poulewinnaars ook veel vaker door tot de (halve) finales dn de nrs 2.Vooral de nummers twee in de poules hebben het vrij matig gedaan blijkbaar, hoewel dat vermoedelijk gewoon een statistische uitschieter is.
Vooral in het schaatsen viel het aantal medailles de afgelopen weken zwaar tegen.De speerpuntsporten zijn nl: zwemmen, judo, roeien, wielrennen, zeilen, paardensport, hockey en schaatsen. De oogst was daar mager. Daarbij vind ik het vrij bezwaarlijk dat er extra geld gaat naar sporten waar al redelijk betaald wordt.
BMX was idd nog even een heel mooie medaille aan het einde van de Spelen.Dat nachtkaarsgevoel herken ik wel, maar is vooral omdat er in het begin van deze week zo veel was. Als ik even na ga dat BMX nog aan het eind van de week zat en ik, ondanks het resultaat, gisteren ook nog flink heb genoten van de volleybaldames, dan klopt die nachtkaars niet. Vandaag nog marathon en mountainbiken als toetje.
Het was mooi zo. Vanaf morgen gaan we weer normaal doen. Moet ook wel. Vakantie is bijna om, dus ik moet weer aan voorbereidingen voor komend jaar beginnen.
en daarom zou je bij een ranglijst dus niet alleen het aantal inwoners maar ook het bruto nationaal product moeten meenemen.Daartegen over staan India 1252 miljoen inwoners en 2 medailles. Indonesië 256 miljoen en 3 medailles. Pakistan 199 miljoen en 0 medailles. Nigeria 182 miljoen en 1 medaille. Bangladesh 169 miljoen en 0 medailles.
India is wel de zevende grootste economie van de wereld, maar de landen in Zuid-Azië en Zuidoost-Azië hebben minder een sportcultuur en ook zijn veel sporten die in die landen populair zijn (cricket, sepak takraw, wushu, pool) niet olympisch.en daarom zou je bij een ranglijst dus niet alleen het aantal inwoners maar ook het bruto nationaal product moeten meenemen.
Het ging er mij om dat de nummers twee uit de poules het ook minder goed deden dan de nummers drie en vier in de poule. Vijf winnaars eindigden op plek 3 of plek 4 in hun poule, geen enkele op plek 2 in de poule. Het aantal medailles ligt ongeveer gelijk (12-6-7-5).nee hoor, bij EK en WK voetbal gaan de poulewinnaars ook veel vaker door tot de (halve) finales dn de nrs 2.
Laatste een keer zeven van de acht in de kwartfinale.
Hoeveel van die 4e plaatsen hadden een medaille moeten zijn? Ik denk alleen Ellen van Dijk (die had dan Van den Breggen naar plek 4 verwezen) en de hockeyheren. De meeste verloren van een betere tegenstander.
Servië won ook van Rusland.waarom de hockeyheren? als VS 'gewoon' van Servië had gewonnen dan had de 4e plek bij de volleybaldames ook zomaar een 3e kunnen zijn. "Moeten" weet je natuurlijk nooit...