Officieuze WielerVSS: Giro d'Italia

dedeut

Well-Known Member
Omdat er een aantal mensen, waaronder ikzelf, bij deze alvast de mogelijkheid om je voorspellingen voor de Giro in te vullen. Gelukkig ben ik net op tijd terug om nog een aantal etappes in Nederland live mee te maken!

Voorspellingen dienen voor 8 mei 13.00 binnen te zijn. Graag je voorspellingen voor het algemeen klassement, het puntenklassement en het bergklassement.

De eerste inzending is al reeds binnen. Sabine voorspelt dat Evans (AK), Freire (PK) en Sastre (BK).
 
Met het risico dat iedereen mijn briljante spel gaat overnemen.
AK: Aleksandr Vinokoerov
BK: David Moncoutié
PK: Óscar Freire Gomez
 
Dit kan Evans niet laten lopen, italianen die naar elkaar kijken.
De roze trui kan hem niet meer ontgaan, Saestre voor de zoveelste keer gaatjes dichtend.
De italianen gaan voor de andere truien. En Saestre traint voor de tour de France.


AK: Evans (misschien wel de nieuwe aanvallende rijder van het jaar, hahah)
BK: Basso
PK: good old en dopingvrije Garzelli !!


Zoals je ziet, alweer mooie winnaars. Maar ik kan het natuurlijk deze keer ook weer eens mis hebben.
Hoop wel de mooie bergetappes te kunnen volgen.
 
Ik wacht eerst wel even af wie er nou allemaal meedoen, want na verluidt moet na een foute plas zelfs één van de rondemissen de ronde missen.
 
leenstrafan zei:
Met het risico dat iedereen mijn briljante spel gaat overnemen.
AK: Aleksandr Vinokoerov
BK: David Moncoutié
PK: Óscar Freire Gomez


Misschien niet de renners (Oscarito start in ieder geval niet) maar wel de kleurtjes van de trui om diverse klassementen te gaan aangeven :D Leuk.
 
De puntentrui in de Giro is paars en niet groen. Iemand al een deelnemerslijst gezien?
 
Sprintmaster op de site van Wielerland.nl staat een voorlopige deelnemerslijst!

Er hangen nog wat dopingzaakjes bij de UCI!
 
Jippie zei:
Ik lees zojuist:
Oscar Freire zal niet starten in de Giro, na een ochtendtraining op donderdag is de knoop doorgehakt.
Absent is tevens de IJslandse oudgediende Eyja Fjallajökullson, wegens darmproblemen. Hij kan niets binnenhouden, zo meldt hij vanaf zijn ziekbed.
Vanuit de Amerikaanse staat Ohio bereikt ons het bericht dat voormalig loodgieter en campagneleider Joe W. the Plumber zich kandidaat stelt voor de republikeinen. Of zijn deelname aan de giro hierdoor in het gedrang komt is nog niet bekend. Wel komt zijn constructieploeg met medekopman Bob the Builder. Oud rondewinnaar Jack the R. zit nog immer vast vanwege een zedendelict.
 
AK: (helaas) Alexandre Vinokourov
BK: Daniel Moreno
PK: Alessandro Petacchi
 
Ik speel voor Evans (AK), Greipel (PK) en Garzelli (BK)...

Er zijn nu 8 inzendingen, zoals gezegd hebben jullie nog tot zaterdag 13.00.
 
Algemeen Klassement: Cadel Evans
Punten Klassement: Alessandro Petacchi
Berg Klassement: David Moncoutié


En de mensen die er de komende dagen bij zijn...... veel plezier !!! :D
 
Back
Top