10000m mannen, vrijdag 11 februari, 9.00

Ik vond het direct al, maar uiteindelijk toch wel een hele rare gedachtenkronkel dat Roest toch nog kans zou maken op de 10 tov VdP (VdP zijn favoriete afstand), omdat VdP de 5 won (Roest zijn favoriete afstand).
 
Wow, Erben is... reasonable and respectful right now, I'll give him that. Objective and even inspired :) And yes, I agree with him, I hope Nils doesn't disappear again for two years after this. Even though he is at the absolute top right now and clearly he is not the person to accept anything less than that at this point.
 
Wow, Erben is... reasonable and respectful right now, I'll give him that. Objective and even inspired :) And yes, I agree with him, I hope Nils doesn't disappear again for two years after this. Even though he is at the absolute top right now and clearly he is not the person to accept anything less than that at this point.

Wennemars is nog nooit zo scherp, redelijk en weldoordacht geweest als de afgelopen dagen. Dat je je echt afvraagt waarom je altijd de incoherente idioot moet uithangen als je ook gewoon normaal kan doen.
 
Ik heb vandaag de 10 kilometer bij mijn ouders gekeken en het was tijdens de rit van Vd Poel echt een achtbaan. Rond 7 minuten bevroor de TV plotseling op een beeld van Roest die tegen een muur zat. Mijn moeder en ik pakken allebei direct te telefoon om de livestream te kijken. 30 seconden later ren ik naar de tafel om mijn moeders laptop te pakken om op een iets groter scherm dan de telefoon te kunnen kijken. Dat gaat aardig, maar het is niet hetzelfde als de mooie grote televisie. Rond 11 minuten doet de TV het ineens weer en zien we Nils in haarscherpe kwaliteit een haarscherp wereldrecord neerzetten.
 
Ik weet niet of Bergsma hier uit vorm is. Hij is iets trager dan bij het OKT, net als bij de 5km. Voor de meeste Nederlanders geldt dat ze hun recente Thialftijden kopiëren, Bergsma is geen uitzondering daarin.

Ik had het gister opgezocht, sinds Sotsji 2014 heeft Jorrit 3 internationale 10kms gewonnen. Er wordt misschien iets teveel gedacht dat Roest+Bergsma, onder vdPoel, in een significant andere (betere) categorie zitten dan de buitenlanders. Dat valt wel mee. Soort van hit en miss.
 
Bergsma reed zeker 8 betere 10 kilometers, de oudste daarvan was Sochi. Hij haalt nu niet zijn topniveau van de laatste 4 jaar, laag in de 12:40.
 
Patrick wist het al van tevoren. In die zin goed gedaan om het zo aan te pakken. Maar ik mis toch een beetje de killer...

Wel een heel erg goede reactie op de 'commotie van der Poel'
 
Back
Top