EenBrabander
Well-Known Member
Verder ook de talentvolle sprintster Rio Yamada.De deelnemerslijst is bekend: 2021 November 12 Tomaszów Mazowiecki (isu.org)
Wie missen we? Nana Takagi en de Tsuchiya's.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Verder ook de talentvolle sprintster Rio Yamada.De deelnemerslijst is bekend: 2021 November 12 Tomaszów Mazowiecki (isu.org)
Wie missen we? Nana Takagi en de Tsuchiya's.
Dat is erg jammer, ik keek uit naar Yamada's races.Verder ook de talentvolle sprintster Rio Yamada.
Op de mass start bij Duitsland geen Josie Hofmann (Duits kampioene en zij rijd niet het WK inline), toch een behoorlijke sprintster. Het is toch verschrikkelijk dat ze weer Pechstein laten starten. Blijkbaar is Hofmann een bedreiging voor de OS plek van Pechstein en is ze vakkundig uit de ploeg gewerkt. Bij China de terugkeer van voormalig inlinester Dan Guo en laten ze geen shorttrackster starten maar langebaanster Qishi Li.
Tweede op 0.01. Hofman eindigde wel ruim (0.6 sec) voor Pechstein en Uhrig. Als Pechstein zo sterk is dan had ze die wedstrijd weg moeten rijden en solo winnen.Hofmann werd er afgelopen weekend nog opgelegd door Ramona Härdi. Dan moet ze nog wel flink aan haar sprint werken lijkt me, Härdi haalt doorgaans niet de top 15 internationaal op de massastart. Pechstein is wel een aanvaller en kan daarmee sneller denk ik een plek veilig stellen omdat ze vaak top 10 eindigt dankzij de tussensprints. Vind het niet zo'n rare beslissing.
De ontwikkeling van Victoria Stirnemann stokt, Thum gestopt. Het geeft wel te denken. Denk dat Erik Bouwman er niet veel naast zat met zijn uitspraken.De echte blamage bij het Duitse schaatsen is natuurlijk vooral dat er nog steeds niemand is die Pechstein eraf kan rijden. Zelfs op de MS kan ze nog goed mee met de jonge garde in GER, en op de 3k/5k wordt ze nog steeds met overmacht national kampioen, wat redelijk van de zotte is.
De ontwikkeling van Victoria Stirnemann stokt zei:Welke uitspraken heeft Bouwman gedaan dan?
Verstuurd vanaf mijn Redmi Note 9 Pro met Tapatalk
Pechstein is begin deze week begonnen aan een trainerscursus. Na haar actieve loopbaan wil ze in die rol verder.
Is al een tijd geleden. Deze onder meer: Bouwman gaat met gestrekt been richting Pechstein - RTV Noord
Laatste nieuws is dat ze later trainster wil worden. Arme Duitse schaatsers ...
Almost all Japanese will race. Six staff members and four skaters (N Takagi, R Yamada, both Tsuchiya's) have tested positive, the others have tested negative and can race.really sad about the Japanese, after not seeing them in actin for more than a year i've been anticipating their races but oh well.
i'm aware and in my previous post i referred to those that had been tested positive. I read the skating news and start lists tooAlmost all Japanese will race. Six staff members and four skaters (N Takagi, R Yamada, both Tsuchiya's) have tested positive, the others have tested negative and can race.
Malfatti heeft op de 5000 meter niet zijn plek in de A-groep gekregen, ook al staat hij precies 30e in de time ranking lijst van de deelnemers.
Dat terwijl de jonge Kazakh Kosjkin wel een plek in de A-groep op de 500 meter heeft gekregen, al staat hij in de verste verte niet bij de eerste 40.