Voorspellingen WK sprint Heerenveen (23 en 24/2)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 16 feb 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de WK sprint in Heerenveen (23 en 24/2):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: zaterdag 23 februari 15:00 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!

    Het VSS wordt gesponsord door:

    IKO-logo.jpg
  2. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    2e 500 m. Ruslan Murasjov
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  3. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1e 1.000 m: Brittany Bowe
    2e 1.000 m: Brittany Bowe
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m: Pavel Kulizjnikov
    2e 500 m: Pavel Kulizjnikov
    1e 1.000 m: Pavel Kulizjnikov
    2e 1.000m: Kai Verbij
    Eindklassement: Pavel Kulizjnikov
  4. chrissy1979

    chrissy1979 Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Pavel Kulizhnikov
  5. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter (1): Nao Kodaira
    500 meter (2): Nao Kodaira
    1000 meter (1): Brittany Bowe
    1000 meter (2): Brittany Bowe
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren
    500 meter (1): Pavel Kulizjnikov
    500 meter (2): Pavel Kulizjnikov
    1000 meter (1): Kjeld Nuis
    1000m eten (2): Kjeld Nuis
    Eindklassement: Pavel Kulizjnikov
  6. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 meter (1): Nao Kodaira
    500 meter (2): Nao Kodaira
    1000 meter (1): Brittany Bowe
    1000 meter (2): Brittany Bowe
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren
    500 meter (1): Ruslan Murasjov
    500 meter (2): Ruslan Murasjov
    1000 meter (1): Kai Verbij
    1000m eten (2): Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kai Verbij
  7. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames :
    500 meter (1): Nao Kodaira
    500 meter (2): Nao Kodaira
    1000 meter (1): Brittany Bowe
    1000 meter (2): Brittany Bowe
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren:
    500 meter (1): Pavel Kulizjnikov
    500 meter (2): Pavel Kulizjnikov
    1000 meter (1): Kjeld Nuis
    1000m eten (2): Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kai Verbij
  8. jay

    jay Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1e 1.000 m: Brittany Bowe
    2e 1.000 m: Brittany Bowe
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m: Pavel Kulizjnikov
    2e 500 m: Pavel Kulizjnikov
    1e 1.000 m: Kai Verbij
    2e 1.000m: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Pavel Kulizjnikov
  9. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1e 1000 m: Nao Kodaira
    2e 1000 m: Brittany Bowe
    Eindklassement: Nao Kodaira

    heren
    1e 500 m: Pavel Kulizjnikov
    2e 500 m: Ruslan Murasjov
    1e 1000 m: Kai Verbij
    2e 1000 m: Kai Verbij
    Eindklassement: Kai Verbij
  10. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  11. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  12. Camila

    Camila Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Brittany Bowe
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. DaiDai Ntab
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  13. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Nap Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  14. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  15. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Pavel Kulizhnikov
  16. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000m. Kai Verbij
    Eindklassement Pavel Kulizhnikov
  17. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Vanessa Herzog
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1e 1.000 m.: Brittany Bowe
    2e 1.000 m.: Brittany Bowe
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m.: Ruslan Murashov
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m.: Kjeld Nuis
    2e 1.000m.: Kai Verbij
    Eindklassement: Kai Verbij
  18. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  19. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  20. eddy

    eddy Active Member

    Dames
    1e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 500 m.: Vanessa Herzog
    1e 1.000 m.: Brittany Bowe
    2e 1.000 m.: Brittany Bowe
    Eindklassement: Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m.: Ruslan Murashov
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m.: Kai Verbij
    2e 1.000m.: Kai Verbij
    Eindklassement: Kai Verbij
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina