Voorspellingen WK sprint Heerenveen (23 en 24/2)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 16 feb 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m.: Vanessa Herzog
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1e 1.000 m.: Brittany Bowe
    2e 1.000 m.: Brittany Bowe
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m.: Ruslan Murashov
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m.: Kai Verbij
    2e 1.000m.: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kai Verbij
  2. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kuliznikof
    2e 500 m. Ruslan Murashof
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000m. Kljed Nuis
    Eindklassement Kai Verbi
  3. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren:
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  4. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames:
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren:
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  5. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. N. Kodaira
    2e 500 m. N. Kodaira
    1e 1.000 m. B. Bowe
    2e 1.000 m. B. Bowe
    Eindklassement N. Kodaira

    Heren
    1e 500 m.: R. Murashov
    2e 500 m.: P. Kulizhnikov
    1e 1.000 m.: K. Nuis
    2e 1.000m.: K. Verbij
    Eindklassement: K. Verbij
  6. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: N. Kodaira
    2e 500m: V. Herzog
    1e 1000m: B. Bowe
    2e 1000m: B. Bowe
    Eindklassement: B. Bowe

    Heren:
    1e 500m: R. Murasjov
    2e 500m: P. Kulizhnikov
    1e 1000m: H. Lorentzen
    2e 1000m: K. Verbij
    Eindklassement: K. Verbij
  7. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1e 1.000 m: Brittany Bowe
    2e 1.000 m: Brittany Bowe
    Eindklassement: Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m: Tatsuya Shinhama
    2e 500 m: Pavel Kulizjnikov
    1e 1.000 m: Kai Verbij
    2e 1.000m: Kai Verbij
    Eindklassement: Pavel Kulizjnikov
  8. Camila

    Camila Well-Known Member

    2e 500 m. ipv Bowe Vanessa Herzog
    2e 1000 m. ipv Herzog Brittany Bowe

    Modbreak SprintMaster: aanpassing binnen 2 uur voor de wedstrijd niet toegestaan. De eerste voorspelling telt.
    Laatst bewerkt door een moderator: 23 feb 2019
  9. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Vanessa Herzog
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    1e 1.000 m: Brittany Bowe
    2e 1.000 m: Brittany Bowe
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m: Tatsuya Shinhama
    2e 500 m: Pavel Kulizjnikov
    1e 1.000 m: Kai Verbij
    2e 1.000m: Pavel Kulizjnikov
    Eindklassement: Pavel Kulizjnikov
  10. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    1e 1.000 m: Brittany Bowe
    2e 1.000 m: Brittany Bowe
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m: Ruslan Murashov
    2e 500 m: Pavel Kulizjnikov
    1e 1.000 m: Pavel Kulizjnikov
    2e 1.000m: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Pavel Kulizjnikov
  11. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m.: Vanessa Herzog
    2e 500 m.: Vanessa Herzog
    1e 1000 m.: Brittany Bowe
    2e 1000 m.: Brittany Bowe
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m.: Roeslan Moerasjov
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1e 1000 m.: Kjeld Nuis
    2e 1000 m.: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kai Verbij
  12. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames:
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren:
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  13. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Vanessa Herzog
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1e 1.000 m: Brittany Bowe
    2e 1.000 m: Brittany Bowe
    Eindklassement: Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m: Tatsuya Shinhama
    2e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m: Pavel Kulizhnikov
    2e 1.000m: Kai Verbij
    Eindklassement: HÃ¥vard Holmefjord Lorentzen
  14. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1e 1.000 m: Brittany Bowe
    2e 1.000 m: Brittany Bowe
    Eindklassement: Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m: Tatsuya Shinhama
    2e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m: Kai Verbij
    2e 1.000m: Kai Verbij
    Eindklassement: Kai Verbij

    Verstuurd vanaf mijn SM-G903F met Tapatalk
  15. Camila

    Camila Well-Known Member

    Mag ik dan nog wel een andere keer mijn voorspelling aanpassen? Of heb ik hierdoor mijn eenmalig recht op aanpassing verbruikt.
  16. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Je had tot 13:00 om aan te passen. Je mag elk weekend je voorspelling aanpassen tot 2 uur voor het begin van de wedstrijd (=deadline VSS)
  17. Camila

    Camila Well-Known Member

    O sorry dan heb ik dat niet goed begrepen. Bedankt!
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina