Voorspellingen WK allround Calgary (2 en 3/3)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 24 feb 2019.

  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de WK allround in Calgary (2 en 3/3):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    500 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: zaterdag 2 maart 20:00 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!

    Het VSS wordt gesponsord door:

    IKO-logo.jpg
  2. G1ant

    G1ant Well-Known Member

    Toch nog even proberen wat punten te scoren.

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Martina Sablikova
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Martina Sablikova

    Heren
    500 m.: Havard Bokko
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m.: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  3. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Vorige week helemaal vergeten. Dus nu maar wat vroeger posten.

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Patrick Roest
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Sven Kramer
    Eindklassement: Patrick Roest
  4. LordMarcel

    LordMarcel Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Martina Sablikova
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Ireen Wust

    Heren
    500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    1.500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Sven Kramer
    Eindklassement: Patrick Roest
  5. chrissy1979

    chrissy1979 Member

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Martina Sablikova
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Martina Sablikova

    Heren
    500 m.: Patrick Roest
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m.: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  6. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    1.500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Sven Kramer
    Eindklassement: Sverre Lunde Pedersen
  7. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sábliková
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Eindklassement Patrick Roest
  8. sysya

    sysya Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Miho Takagi

    Heren
    500 m.: Havard Bokko
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    Eindklassement: Sverre Lunde Pedersen
  9. Rondje27 9

    Rondje27 9 Active Member

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Martina Sablikova
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Martina Sablikova

    Heren
    500 m.: Haralds Silovs
    1.500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m.: Sven Kramer
    10.000 m.: Sven Kramer
    Eindklassement: Sven Kramer
  10. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Martina Sablikova
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Patrick Roest
    1.500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m.: Patrick Roest
    Eindklassement: Sverre Lunde Pedersen
  11. Camila

    Camila Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Harald Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Eindklassement Sven Kramer
  12. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m.: Elizaveta Kazelina
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Martina Sablikova
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Miho Takagi

    Heren
    500 m.: Haralds Silovs
    1.500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m.: Patrick Roest
    Eindklassement: Sverre Lunde Pedersen
  13. jay

    jay Member

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wust
    3.000 m.: Martina Sablikova
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Miho Takagi

    Heren
    500 m.: Havard Bokko
    1.500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m.: Patrick Roest
    Eindklassement: Sverre Lunde Pedersen
  14. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Harald Silovs
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Sverre Lunde Pedersen
  15. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Martina Sablikova
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    1.500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Sven Kramer
    Eindklassement: Patrick Roest
  16. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Martina Sablikova
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Martina Sablikova

    Heren
    500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    1.500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    Eindklassement: Sverre Lunde Pedersen

    Wie is de mol
    Verliezer: Niels Littooij
    Winnaar: Sarah Chronis
    De mol: Merel Westrik
  17. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Martina Sablikova
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 m.: Havard Bøkko
    1.500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    Eindklassement: Sverre Lunde Pedersen
  18. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Riku Tsuchiya
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Sverre Lunde Pedersen

    WIDM: verliezer Niels, winnaar Merel, de mol Sarah (de mol is virgo!, L=50)
  19. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Riku Tsuchiya
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Sverre Lunde Pedersen
  20. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Martina Sablikova
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Miho Takagi

    Heren
    500 m.: Haralds Silovs
    1.500 m.: Sven Kramer
    5.000 m.: Sven Kramer
    10.000 m.: Sverre Lunde Pedersen
    Eindklassement: Sven Kramer

Deel Deze Pagina