Voorspellingen NK afstanden en mass start (28-30/12)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 21 dec 2018.

  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de NK Afstanden en mass start in Heerenveen (28-30/12):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Mass start

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000m.
    Mass start

    In totaal zijn dus 12 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 28 december 18:20 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Esmee Visser
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. DaiDai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  3. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m: Letitia de Jong
    1.000 m: Suzanne Schulting
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Antoinette de Jong
    5.000 m: Esmee Visser
    MS: Irene Schouten

    Heren
    500 m: Jan Smeekens
    1.000 m: Kai Verbij
    1.500 m: Kjeld Nuis
    5.000 m: Patrick Roest
    10.000 m: Jorrit Bergsma
    MS: Simon Schouten
  4. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. DaiDai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Evert Hoolwerf
  5. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Anice Das
    1.000 m. Suzanne Schulting
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Marcel Bosker
    Mass start Kars Jansman
  6. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. DaiDai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  7. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. DaiDai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten

    Verstuurd vanaf mijn F8331 met Tapatalk
  8. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. DaiDai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  9. speedskating

    speedskating Member

    Dames
    500 m Jutta Leerdam
    1000 m Jutta Leerdam
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Antoinette de Jong
    5000 m Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m Dai Dai Ntab
    1000 m Thomas Krol
    1500 m Thomas Krol
    5000 m Patrick Roest
    10 000 m Patrick Roest
    Mass Start Simon Schouten
  10. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  11. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Suzanne Schulting
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m.
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  12. mi

    mi Well-Known Member

    Oeps: ik was de 500m mannen vergeten in te vullen!

    Dames

    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Suzanne Schulting
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Michel Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  13. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. DaiDai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  14. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  15. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  16. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  17. chrissy1979

    chrissy1979 Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Ireen Wust
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Ireen Wust
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  18. jay

    jay Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. DaiDai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  19. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  20. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames:
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten

Deel Deze Pagina