Voorspellingen NK afstanden en mass start (28-30/12)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 21 dec 2018.

  1. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  2. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start. Irene Schouten

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start. Simon Schouten
  3. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames:
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  4. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Letitia de Jong
    1000 meter: Jutta Leerdam
    1500 meter: Ireen Wüst
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter: Dai Dai Ntab
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Thomas Krol
    5000 meter: Patrick Roest
    10000m. Patrick Roest
    Mass start: Simon Schouten
  5. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m.Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  6. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames:
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m.Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m.Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  7. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Suzanne Schulting
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  8. eddy

    eddy Well-Known Member

    wordt

    Dames:
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m.Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren:
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  9. Beers

    Beers Member

    Dames
    500m Letitia de Jong
    1000m Jutta Leerdam
    1500m Ireen Wüst
    3000m Antoinette de Jong
    5000m Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500m Dai Dai Ntab
    1000m Kjeld Nuis
    1500m Kjeld Nuis
    5000m Patrick Roest
    10000m Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  10. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames:
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Evert Hoolwerf
  11. Spruit

    Spruit Active Member

    Dames:
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  12. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: J. Leerdam
    1000m: I. Wüst
    1500m: I. Wüst
    3000m: A. de Jong
    5000m: E. Visser
    MS: I. Schouten

    Heren:
    500m: D.D. Ntab
    1000m: K. Nuis
    1500m: P. Roest
    5000m: S. Kramer
    10000m: J. Bergsma
    MS: D. de Vries
  13. Camila

    Camila Well-Known Member

    Dames:
    500 m Letitia de Jong
    1.000 m Jutta Leerdam
    1.500 m Ireen Wüst
    3.000 m Antoinette de Jong
    5.000 m Esmee Visser
    Mass Start: Irene Schouten

    Heren:
    500 m Jan Smeekens
    1.000 m Kjeld Nuis
    1.500 m Patrick Roest
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 Jorrit Bergsma
    Mass Start: Simon Schouten
  14. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Jutta Leerdam
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m.: Dai Dai Ntab
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: Patrick Roest
    Mass start: Simon Schouten
  15. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  16. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 m.: Letitia de Jong
    1.000 m.: Suzanne Schulting
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren:
    500 m.: Dai Dai Ntab
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Sven Kramer
    10.000m.: Patrick Roest
    Mass start: Simon Schouten
  17. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Suzanne Schulting
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Esmee Visser
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Melissa Wijfje

    Heren
    500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Gary Hekman
  18. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
  19. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  20. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames:
    500 m.: Jutta Leerdam
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren:
    500 m.: Jan Smeekens
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: Jorrit Bergsma
    Mass start: Gary Hekman

Deel Deze Pagina