Voorspellingen ISU EK Sprint Heerenveen (06-08/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 30 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Olga Fatkulina
    1e 1000m: Jorien ter Mors
    2e 500 m: Jorien ter Mors
    2e 1000m: Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m: Ruslan Murashov
    1e 1000m: Kjeld Nuis
    2e 500 m: Ronald Mulder
    2e 1000m: Kaïn Verbij
    Eindklassement: Kjeld Nuis

    ModBreak (Rick): volgorde aangepast
    Laatst bewerkt door een moderator: 6 jan 2017
  2. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  3. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  4. dedeut

    dedeut Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  5. chrissy1979

    chrissy1979 Member

    Dames
    1e 500 m Karolina Erbanova
    1e 1000 m Jorien ter Mors
    2e 500 m Olga Fatkulina
    2e 1000 m Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m Ruslan Moerasjov
    1e 1000 m Kjeld Nuis
    2e 500 m Ruslan Moerasjov
    2e 1000 m Kjeld Nuis
    Eindklassement: Nico Ihle
  6. Yuskov

    Yuskov Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m Vanessa Herzog
    1e 1000 m Jorien ter Mors
    2e 500 m Vanessa Herzog
    2e 1000 m Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m Ruslan Murashov
    1e 1000 m Kjeld Nuis
    2e 500 m Ruslan Murashov
    2e 1000 m Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kai Verbij
  7. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter (1): Jorien ter Mors
    1000 meter (1): Jorien ter Mors
    500 meter (2): Jorien ter Mors
    1000 meter (2): Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    500 meter (1): Kai Verbij
    1000 meter (1): Kjeld Nuis
    500 meter (2): Kai Verbij
    1000 meter (2): Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  8. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames
    1e 500 m. Jorien ter Mors
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Kai Verbij
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  9. Harry Roesink

    Harry Roesink New Member

    Dames
    1e 500m : Olga Fatkulina
    1e 1000m : Jorien ter Mors
    2e 500m : Olga Fatkulina
    2e 1000m : Jorien ter Mors
    Eindklassement : Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500m : Ruslan Murashov
    1e 1000m : Kjeld Nuis
    2e 500m : Ruslan Murashov
    2e 1000m : Kjeld Nuis
    Eindklassement : Kjeld Nuis
  10. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: J. ter Mors
    1e 1000m: J. ter Mors
    2e 500m: J. ter Mors
    2e 1000m: J. ter Mors
    Eindklassement: J. ter Mors

    Heren:
    1e 500m: R. Mulder
    1e 1000m: K. Nuis
    2e 500m: R. Mulder
    2e 1000m: K. Nuis
    Eindklassement: K. Verbij
  11. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m.Kai Verbij
    2e 1.000 m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  12. Suzanne

    Suzanne Member

    Dames
    1e 500 m. Jorien ter Mors
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Marrit Leenstra
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Mika Poutala
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Ronald Mulder
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  13. Heine

    Heine Member

    Dames:
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Pekka Koskela
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  14. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Jorien ter Mors
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Marrit Leenstra
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  15. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Olga Fatkulina
    1e 1.000 m.: Jorien ter Mors
    2e 500 m.: Olga Fatkulina
    2e 1.000 m.: Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m.: Ruslan Murashov
    1e 1.000 m.: Kjeld Nuis
    2e 500 m.: Ruslan Murashov
    2e 1.000 m.: Kai Verbij
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  16. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    1e 500 m.: Olga Fatkulina
    1e 1.000 m.: Jorien ter Mors
    2e 500 m.: Olga Fatkulina
    2e 1.000 m.: Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m.: Ronald Mulder
    1e 1.000 m.: Kai Verbij
    2e 500 m.: Ruslan Murashov
    2e 1.000 m.: Kai Verbij
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  17. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Marrit Leenstra
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  18. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kaj verbij
    Eindklassement Kaj Verbij
  19. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 Olga Fatkulina
    1e 1000 Jorien ter Mors
    2e 500 Vanessa Herzog
    2e 1000 Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 Dai Dai Ntab
    1e 1000 Kjeld Nuis
    2e 500 Ruslan Murashov
    2e 1000 Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  20. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    1e 500 Olga Fatkulina
    1e 1000 Jorien ter Mors
    2e 500 Olga Fatkulina
    2e 1000 Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 Ruslan Murashov
    1e 1000 Kai Verbij
    2e 500 Dai Dai Ntab
    2e 1000 Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina