Voorspellingen ISU EK Sprint Heerenveen (06-08/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 30 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren:
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  2. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    500 meter : Jorien ter Mors
    1000 meter : Jorien ter Mors
    500 meter : Jorien ter Mors
    1000 meter : Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    500 meter : Ruslan Murashov
    1000 meter : Kai Verbij
    500 meter : Ruslan Murashov
    1000 meter : Kai Verbij
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  3. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500m : Olga Fatkulina
    1e 1000m : Jorien ter Mors
    2e 500m : Olga Fatkulina
    2e 1000m : Jorien ter Mors
    Eindklassement : Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500m : Ruslan Murashov
    1e 1000m : Kjeld Nuis
    2e 500m : Ruslan Murashov
    2e 1000m : Kjeld Nuis
    Eindklassement : Kjeld Nuis
  4. Beers

    Beers Member

    1. Dames
      1e 500m : Olga Fatkulina
      1e 1000m : Jorien ter Mors
      2e 500m : Olga Fatkulina
      2e 1000m : Jorien ter Mors
      Eindklassement : Jorien ter Mors

      Heren
      1e 500m : Ruslan Murashov
      1e 1000m : Kjeld Nuis
      2e 500m : Ruslan Murashov
      2e 1000m : Kai Verbij
      Eindklassement : Kai Verbij
  5. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames
    500 meter : Jorien ter Mors
    1000 meter : Jorien ter Mors
    500 meter : Jorien ter Mors
    1000 meter : Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    500 meter : Ruslan Murashov
    1000 meter : Kjeld Nuis
    500 meter : Ruslan Murashov
    1000 meter : Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  6. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkoelina
    1e 1000 m. Jorien Ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkoelina
    2e 1000 m. Jorien Ter Mors
    Eindklassement Jorien Ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina