Voorspellingen ISU EK Sprint Heerenveen (06-08/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 30 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU EK Sprint in Heerenveen (06-08/01):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 500 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    1e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 500 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 6 januari 18:55 uur

    Weekprijzen (in combinatie met het EK Allround):
    • voor de nummer 1: een inrij-jasje & bidon (beschikbaar gesteld door iSkate)
    • voor de nummer 2: een Nationale Schaatsbon (beschikbaar gesteld door NationaleSchaatsbon.nl)
    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
      Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. 3 keer inzetbaar).
      Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!


    Het VSS wordt gesponsord door:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
  2. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  3. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  4. rajknier

    rajknier Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  5. raakie

    raakie Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  6. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  7. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  8. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  9. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    1e 500 m: Olga Fatkulina
    1e 1.000 m: Jorien ter Mors
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    2e 1.000 m: Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m: Mika Poutala
    1e 1.000 m: Kjeld Nuis
    2e 500 m: Ruslan Murashov
    2e 1.000 m: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  10. jay

    jay Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  11. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Marrit Leenstra
    1e 1.000 m. Marrit Leenstra
    2e 500 m. Marrit Leenstra
    2e 1.000 m. Marrit Leenstra
    Eindklassement Marrit Leenstra

    Heren
    1e 500 m. Roeslan Moerasjev
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Roeslan Moerasjev
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
    Elina en EenBrabander vinden dit leuk.
  12. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Olga Fatkulina
    1e 1.000 m: Marrit Leenstra
    2e 500 m: Olga Fatkulina
    2e 1.000 m: Marrit Leenstra
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m: Ruslan Murashov
    1e 1.000 m: Kai Verbij
    2e 500 m: Ruslan Murashov
    2e 1.000 m: Kai Verbij
    Eindklassement: Kai Verbij
  13. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  14. hidden

    hidden Active Member

    Dames
    1e 500 m: Olga Fatkulina
    1e 1.000 m: Jorien ter Mors
    2e 500 m: Olga Fatkulina
    2e 1.000 m: Marrit Leenstra
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m: Ruslan Murashov
    1e 1.000 m: Kai Verbij
    2e 500 m: Ruslan Murashov
    2e 1.000 m: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kai Verbij
  15. ChefSpijker

    ChefSpijker Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Jorien ter Mors
    1e 1.000 m: Jorien ter Mors
    2e 500 m: Jorien ter Mors
    2e 1.000 m: Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m: Ruslan Murashov
    1e 1.000 m: Kjeld Nuis
    2e 500 m: Ruslan Murashov
    2e 1.000 m: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kai Verbij
  16. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Olga Fatkulina
    1e 1.000 m: Jorien ter Mors
    2e 500 m: Olga Fatkulina
    2e 1.000 m: Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m: Ruslan Murashov
    1e 1.000 m: Kjeld Nuis
    2e 500 m: Ruslan Murashov
    2e 1.000 m: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kai Verbij
  17. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    1e 500 m: Olga Fatkulina
    1e 1.000 m: Jorien ter Mors
    2e 500 m: Olga Fatkulina
    2e 1.000 m: Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren:
    1e 500 m: Ruslan Murashov
    1e 1.000 m: Kjeld Nuis
    2e 500 m: Ruslan Murashov
    2e 1.000 m: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kai Verbij
  18. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Olga Fatkoelina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkoelina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Moerasjov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ruslan Moerasjov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  19. Peterpeer

    Peterpeer Member

    1e 500 m. Olga Fatkoelina
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Olga Fatkoelina
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Moerasjov
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Ruslan Moerasjov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  20. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    1e 500 m: Olga Fatkulina
    1e 1.000 m: Jorien ter Mors
    2e 500 m: Olga Fatkulina
    2e 1.000 m: Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    1e 500 m: Ruslan Murashov
    1e 1.000 m: Kjeld Nuis
    2e 500 m: Ruslan Murashov
    2e 1.000 m: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina