Verbouwing Thialf

Zo meteen in Nieuwsuur, NPO 2, een stuk over het eerste gedeelte van de verbouwing van Thialf.
 
Er zijn foto's van het nieuwe interieur van Thialf.

Naar mijn mening ziet het er prachtig uit. Het is hartstikke mooi licht en veel aerodynamischer. De blauwe kleurstelling is fraai, maar bovenal... dat plafond, mensen, dat plafond. Zo glad! Lekker aerodynamisch! Dat gaat straks vast voor een veel betere luchtstroom zorgen en dus voor snellere tijden.
CtSUFS7WcAAZZlu.jpg

CtSoYOoWYAAwYuP.jpg


Prachtig. Het lijkt wel een compleet nieuwe ijsbaan. (We gaan het oude Thialf missen, maar we hebben er toch echt iets moois voor in de plaats gekregen)

Ter illustratie het Thialf van voor de metamorfose.
transportium-zoetermeer-gaat-samenwerken-met-knsb-en-thialf.jpg

We kennen het allemaal. Ik moet toch echt zeggen dat het nieuwe Thialf er veel beter, lichter, sneller en minder grijs uitziet.
 
Het lijkt wel een stuk lager, ik vraag me af of het daardoor niet lastiger wordt de temperatuur te controleren... Maar goed, daar zullen ze wel over nagedacht hebben.
 
We gaan in december en januari hier schaatsen:

CwQoyGZWAAAuOEQ.jpg:large


Ik vind 'm geslaagd. De baan ziet er stukken moderner en lichter uit. De inrijbaan is nog niet helemaal af, maar verder ziet het er tiptop uit.

CwL9dOYXgAEg2Pp.jpg:large
 
Sven en Michel Mulder vonden Thialf schitterend! Zonde om nog buiten te willen schaatsen.
Vandaag was persdag. Dus er zullen veel lovende artikelen komen in de kranten.
 
Ziet er prima uit! Hopelijk op de tribunes wat meer beenruimte dan eerder. Geen benen meer in de nek van jezelf of een ander leggen, als er iemand zich voor de zoveelste keer langs je heen wurmt om bier te halen.
 
Het ziet er echt mooi uit. Ik had eigenlijk wel verwacht dat ze de staanplaatsen zouden vervangen door zitplaatsen. Ik hoop er in januari heen te gaan en ben heel benieuwd hoe het er in het echt uit ziet.
 
Even een vraag ik weet niet of dit het juiste plek is. Tijdens het afscheid van Rintje Ritsma werd hem een hall of Fame beloofd waar hij het eerste lid van zou zijn. Is daar nu een plaats voor in het nieuwe Thialf of ergens anders of is dit idee in de vergetelheid geraakt?
 
Gezien het groot aantal PRs dat er op de eerste dag al is gereden is het een hele snelle baan geworden! Dat beloofd veel goeds voor de rest van het seizoen. Het kan alleen maar beter worden!
 
MyLaps.com doet het schijnbaar nog niet in Thialf. De track staat offline. :(

EDIT: het werkt nu!
 
Laatst bewerkt:
Back
Top