EenBrabander
Well-Known Member
Golikova reed blijkbaar al een WB in Kolomna als B-juniore.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Toen ik zag dat ze al in 2009 een World Cup reed stond ik verbaasd. Terwijl ze voor mijn gevoel pas vanaf 2017 ofzo mee reed.Golikova reed blijkbaar al een WB in Kolomna als B-juniore.
Erbanova staat op 4.104 jaar, Sang-Hwa Lee op 1.933 jaar en won al op 10-11-2006 van Wolf. Die dus niet. Golikova is idd de nummer 3 en reed gisteren nog.
Min-Sun Kim staat op 7.973 jaar net achter Kodaira.
Toen ik zag dat ze al in 2009 een World Cup reed stond ik verbaasd. Terwijl ze voor mijn gevoel pas vanaf 2017 ofzo mee reed.
Snelste openingen op de 1500 meter ?Tijd voor weer even een klassieke top 10 mijn lijsten die iets met rondetijden te maken heeft.
Raadsel 29:
Bekijk bijlage 4737
Bijna, maar net niet.Snelste openingen op de 1500 meter ?
Die was er inderdaad ook nog. In mijn lijst heb ik me beperkt tot de individuele afstanden, dus geen team pursuit. En ook geen 100 m, die is al lang weer afgeschaft.Ik heb er eentje gevonden die een tikje discutabel is, maar als ie wordt goedgekeurd is het wel een dikke top-10-plek. KC Boutiette maakte in november 1994 zijn debuut. Bijna precies 9 jaar later won hij zijn enige individuele wereldbekerwedstrijd. Op de kleine vierkamp, die jammer genoeg maar een keer of twee a drie is gereden.
De lijst van de dames nog, na de vele reacties met goede kandidaten. Hesse blijft de nummer een. Bij haar winst versloeg ze Sang-Hwa Lee met 2 honderdsten. In de top 6 komen nog vier dames van een flinke tijd terug. Hoiseth had al heel snel een tweede plek gereden maar moest daarna nog 8 jaar geduld hebben voor haar eerste winst op de 1000m. Golikova reed haar eerste drie World Cups (1000 en 1500m) dus op heel jonge leeftijd maar pas veel later haar eerste 500m. Na haar eerste 500m duurde het maar 4 jaar.
Kotjuga komt nog in de lijst, die had ik nog niet. Opvallend is dat de eerste 8 allemaal sprinters zijn.
Voor Lollobrigida en Schouten was de komst van de mass start erg welkom. Anders hadden ze 13 jaar en 2 maanden respectievelijk 10 jaar en 2 maanden moeten wachten op hun eerste World Cup zege! Als ze in die periode al niet gestopt zouden zijn.
Bekijk bijlage 4738
Zij heeft idd nooit een World Cup gewonnen. Totaal wel 10 keer tweede: 4x 1500m, 5x 3000m en 1x 5000m.mooi lijstje. Ik ben toch benieuwd naar Anschutz. Of heeft zij misschien nooit een wedstrijd weten te winnen?
Zij heeft idd nooit een World Cup gewonnen. Totaal wel 10 keer tweede: 4x 1500m, 5x 3000m en 1x 5000m.
Zij heeft idd nooit een World Cup gewonnen. Totaal wel 10 keer tweede: 4x 1500m, 5x 3000m en 1x 5000m.
Daniela Anschütz wint deze statistiek inderdaad. Hier de lijst met schaatsers die het vaakst tweede en derde werden zonder ooit te winnen. Data vanaf 2000-2001. Tabata had er voor 2000 nog een paar die ik mee neem.Kun je makkelijk vinden welke schaatsers het vaakst in de top-10 (of podium) zijn geëindigd zonder ooit te winnen? Daar komt Anschutz dan wel voor in aanmerking, denk ik.
Rijders met het grootste verval tussen eerste ronde en laatste ronde op de 1500m? Volgens mij had je dit seizoen een keer een onbekende Japanner genoemd.Tijd voor weer even een klassieke top 10 mijn lijsten die iets met rondetijden te maken heeft. Raadsel 30
Ooshima had inderdaad een supergroot verval, maar als je de "langzaamste" of "grootste verval" doet zonder wedstrijdrestricties dan gaan al je resultaten mensen zijn die langer dan 3 minuten over de 1500 meter doen, en Krol komt er zeker niet in voor.Rijders met het grootste verval tussen eerste ronde en laatste ronde op de 1500m? Volgens mij had je dit seizoen een keer een onbekende Japanner genoemd.