Marcel Vos
Well-Known Member
Groenewoud staat gewoon in de loting dus Schouten rijdt helemaal niet.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Gelukkig maar. Geen rare spelletjes. Vind ik niet bij Nederland passen als ze dat wel zouden doen. Wat moeten schaatsters en schaatsers die net buiten de boot vallen dan wel niet denken.Groenewoud staat gewoon in de loting dus Schouten rijdt helemaal niet.
Ik hoorde het ookLeenstra Leenstra morgen gastcommentator![]()
Voor mij ligt dat onverwacht ietsje anders... ik ben het hele weekend al wat verkouden, en daarnet weer eens een zelftest gedaan... positief. Voor het eerst zie ik twee streepjes.Helaas kan ik morgen en dinsdag niet live kijken.
ik zat dit weekend nog te grappen: de beste timing voor een positieve zelftest is maandagochtend. Kan ik de Spelen volgen...Voor mij ligt dat onverwacht ietsje anders... ik ben het hele weekend al wat verkouden, en daarnet weer eens een zelftest gedaan... positief. Voor het eerst zie ik twee streepjes.
Maar... dat biedt dan ook weer mogelijkheden, elk nadeel heb z'n voordeel![]()
rit 1 is om 9:30Morgen een iets rustigere aanloop in de wedstrijd. De eerste favoriet zit in rit 7.
Het model komt met een wedstrijdje Japan-Nederland...
***** Miho Takagi (JPN)
*** Antoinette de Jong (NED), Ireen Wüst (NED)
** Nana Takagi (JPN)
* Marijke Groenewoud (NED), Ayano Sato (JPN), Ragne Wiklund (NOR), Francesca Lollobrigida (ITA), Brittany Bowe (USA)
1-5% Jevgenija Lalenkova (RUS), Jelizaveta Golubeva (RUS)
<1% Mei Han (CHN), Ivanie Blondin (CAN), Nikola Zdrahalova (CZE), Qi Yin (CHN), Nazdezhda Morozova (KAZ), Mia Kilburg (USA)
Thx... mijn baas had liever dat ik ook nog een bezoek bracht aan een teststraat. Ook dat kon onverwacht heel snel, en het was er niet druk... ben er net van terug.beterschap!
Opvallend dat Sato zo weinig kans wordt toegedicht, terwijl ze elke worldcup podium reed dit jaar. Enig idee hoe dit komt? Weinig uitschieters, matige resultaten van vorig jaar, zoiets?
De Poolse dames starten hier 'gewoon' gelukkig. Hebben ze fysiek nog last gehad van hun besmetting of kunnen ze hun kansen fatsoenlijk verdedigen?