Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
G1ant zei:Qua toeschouwers wel. Qua competitie was het WK Sprint een spannender, en internationaal gezien veel breder toernooi.
Danielle zei:Ik hoor iedereen over het geringe bezoekersaantal, maar weet iemand wat een kaartje kostte daar?
ZeeKoei zei:kunnen we de NOS niet bestoken met goed onderbouwde klaagmails ipv enkel op het forum wat te zitten klagen?
daar moet toch minstens iemand zitten met een minimum aan gevoel voor nuance
Timm-E zei:Verder vind ik het raar dat (oud)allrounders zoals Uytdehaage en Tuitert commentaar gaan geven. In hun tijd was het hetzelfde verhaal als nu, maar toen hoorde je ze nergens over. Tuitert werd vierde met 3 nederlanders voor zich en dat was ook ongeveer het tijdstip dat Uytdehaage zegevierde.
Ik ben tien keer meer gecharmeerd van het veldrijden dan van het langebaanschaatsen en dat laatste boeit dan weer tien keer meer dan het voetjebal.sibet zei:De Nederlanders zijn nog erger dan de Vlamingen op dat vlak blijkbaar.
Uitslag laatste WK veldrijden:
1. Niels Albert (BE) in 1u06'07"
2. Rob Peeters (BE) op 24"
3. Kevin Pauwels (BE) 30"
4. Tom Meeusen (BE) 34"
5. Bart Aernouts (BE) 35"
6. Klaas Vantornout (BE) 1'09"
7. Sven Nys (BE) 1'11"
En daar hoor je eigenlijk héél weinig over in de pers.
Wees gewoon blij dat Nederland nu zo'n goede generatie heeft. Zelfs voor een Belg was het leuk en spannend om te zien. Zalig die 10km van Verweij net wel of niet. Niet zeuren dus!
Eensnaomie70 zei:@Quarantenove
Sorry als het er wat bot uitkomt, maar we weten nu wel dat jij veldrijden mooier en leuker vind dan het schaatsen. En dat is helaas nu eenmaal de Nederlandse pers. Jarenlang domineerde de Duitse dames de allroundkampioenschappen, hoorde je daar mensen over? En ik vind het commentaar van Uytdehaage en Tuitert wel lekker makkelijk. In hun tijd domineerde Nederland ook, was de top klein. Hoorde je ze toen ook? Nee natuurlijk niet.
We kunnen het blijkbaar nooit goed doen in ons land. Doen we niet mee om de prijzen is het niet goed, domineren we is het ook niet goed..
O ja, herr Tuitert zal zich er even objectief tegenaan bemoeien. Met een kleine vierkamp, 500-1000-1500-3000 ziet hij opeens nieuwe kansen.naomie70 zei:Twitter Markt Tuitert:
Niet malse kritiek in de pers op het allround schaatsen (ook mijn oude liefde) en terecht. ISU zou er goed aan doen atleten te raadplegen.
Hoezo terecht Mark? Laat jij aub je mond houden over het allrounden. Je gouden medaille was super op de OS maar wat heb je verder gepresteerd? En vooral op allround gebied? Ik vind niet dat hij het recht heeft hier commentaar op te leveren. Lekker makkelijk!
HerenG1ant zei:Qua toeschouwers wel. Qua competitie was het WK Sprint een spannender, en internationaal gezien veel breder toernooi.