Marcel Vos
Well-Known Member
Weer heel klassiek: De nummer 1 en 3 zijn heel blij en de nummer 2 is ongelukkig.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
In 2021 was er geen WK allround en in 2019 en 2020 had hij niet de druk die hij bij een WK afstanden wel had. Dat Roest kan winnen wanneer er geen tegenstander is die hem kan laten schrikken geloof ik wel. Het probleem is dat elke keer dat er iemand boe roept hij zo ongeveer in elkaar stort.Waarom begin je nou opeens over WK Afstandens terwijl hij ook 3x WK Allround is geworden in die jaren. In 2021 was ie overigens niet echt favoriet, hooguit gedeeld favoriet met vdPoel.
Afgezegd. Niet fit genoeg.Ik heb even wat gemist, maar ik dacht dat Bosker zich geplaatst had voor de 10? Tenminste dat stond op nu..NL en las ik ook hier. Zelf teruggetrokken?
Zeer sterk gereden van Sablikova, een legende toch stiekem ook.Sablikova die hier nog even 6.51 rijdt aan het eind van een allroundtoernooi is echt bizar goed trouwens. Die rijdt gewoon al 15 jaar 6.50-6.52 op elke laaglandbaan denkbaar.
Takagi heeft het zoals verwacht weggegeven op haar 500 meter. Dat vond ze zelf ook. Misschien nog een reden om door te gaan zodat ze volgende keer revanche kan nemen![]()
Behalve dat Pedersen in 2019 bij het WK Allround wel degelijk een geduchte concurrent was, namelijk degene die hem het jaar ervoor op waarde had geklopt als ie niet gevallen was. En een gelijkwaardige 5km schaatser, met een in theorie betere 500/1500. En toen won Roest ook gewoon. Dit is wat je wel vaker doet, alle tegenvoorbeelden terzijde schuiven als 'die voldoen niet aan de door jou bedachte eisen'. Een heel irritante manier van het opdringen van je kokervisie.In 2021 was er geen WK allround en in 2019 en 2020 had hij niet de druk die hij bij een WK afstanden wel had. Dat Roest kan winnen wanneer er geen tegenstander is die hem kan laten schrikken geloof ik wel. Het probleem is dat elke keer dat er iemand boe roept hij zo ongeveer in elkaar stort.
Nee, maar zijn trainingsschema wel![]()
Kramer had ook meer vertrouwen in zijn 10 km en vooral zijn 5 km. Roest heeft nog geen afstand ZIJN afstand gemaakt.Roest in potentie de beste all rounder die ik ooit gezien heb, maar nog maar eens bewezen dat allrounden meer is dan vier losse afstanden. Kramer was daar meesterlijk in, op een ander niveau een Swings ook altijd beter de 2de dag.
Pedersen was een mindere 10km rijder, dat wist Roest toen hij de 10km in ging met een voorsprong. Dit is oprecht gewoon op te zoeken dus hoezo kokervisie?Behalve dat Pedersen in 2019 bij het WK Allround wel degelijk een geduchte concurrent was, namelijk degene die hem het jaar ervoor op waarde had geklopt als ie niet gevallen was. En een gelijkwaardige 5km schaatser, met een in theorie betere 500/1500. En toen won Roest ook gewoon. Dit is wat je wel vaker doet, alle tegenvoorbeelden terzijde schuiven als 'die voldoen niet aan de door jou bedachte eisen'. Een heel irritante manier van het opdringen van je kokervisie.
Ik vind het dan stiekem wel weer leuk dat ik gelijk heb gekregen over de 47'er van Nils.
Vandaar ook mijn tweede deel van de reactie die je nu niet quoteDoe 1.45 van Roest was inderdaad ook heel conservatief.
De situatie van een voorsprong waar hij alleen maar in kon komen door onder druk goed te presteren. Wat Roest deed dat toernooi. Iets wat ie volgens jou nooit deed. Dit WK 2019 is dus een tegenvoorbeeld van je domme geklets.Pedersen was een mindere 10km rijder, dat wist Roest toen hij de 10km in ging met een voorsprong. Dit is oprecht gewoon op te zoeken dus hoezo kokervisie?
Is een verschillende situatie denk ik. Pedersen is eigenlijk Roest lite... betere 1.500 m, vergelijkbare 5 km, maar 10 km is beter voor Roest. Dat rijdt makkelijker als je een voorsprong hebt. Nils v/d Poel moet het juist hebben van de 10 km en kan bijna moeiteloos een 12:40 neerleggen. Dat brengt andere spanning met zich mee als je niet in je beste doen bent.Behalve dat Pedersen in 2019 bij het WK Allround wel degelijk een geduchte concurrent was, namelijk degene die hem het jaar ervoor op waarde had geklopt als ie niet gevallen was. En een gelijkwaardige 5km schaatser, met een in theorie betere 500/1500. En toen won Roest ook gewoon. Dit is wat je wel vaker doet, alle tegenvoorbeelden terzijde schuiven als 'die voldoen niet aan de door jou bedachte eisen'. Een heel irritante manier van het opdringen van je kokervisie.
Vandaar ook mijn tweede deel van de reactie die je nu niet quote