chicagodude
Well-Known Member
Vreemd, allebei ruim langzamer dan vorige week....
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Leuk voor Dubreuil, een medaille. Zat er gisteren bij de 500m al heel dichtbij.
Ook een kanshebber voor het podium op het WK Sprint nu zoveel mannen niet in hun beste vorm verkeren (Nuis, Verbij, Lorentzen).
Waarom moet je het per se zo doen? Waarom mag iemand niet een wereldrecord mooier vinden dan een titel?
Vreemd, allebei ruim langzamer dan vorige week....
Waarom zou ze niet? Ze heeft niets meer te rijden hierna en werd op de Spelen nog zesde.Waarom doet Nao in vredesnaam mee met de 1500, ze maakt geen enkele kans.
Ze is een groot sprintster, maar geen 1500 meter vrouw
Waarom doet Nao in vredesnaam mee met de 1500, ze maakt geen enkele kans.
Ze is een groot sprintster, maar geen 1500 meter vrouw
Dit was inderdaad een harde choke, daar kan ik niet omheen. En ja, soms vind ik een wereldrecord mooier dan een titel. De 6:03,32 van Kramer heb ik nog vaak teruggezien, maar zijn wereldtitels op laagland in een tijd van 6:15 ofzo niet.Jij vindt een WR mooier dan een titel? Prima... het is natuurlijk mooi. Maar kijk weer eens: Miho Takagi rijdt vorige week 3e tijd en nu rijdt ze niet eens in de 1:50. Dat is toch gewoon choken? Ze legt de lat niet eens superhoog voor Wust.
Waarom doet Nao in vredesnaam mee met de 1500, ze maakt geen enkele kans.
Ze is een groot sprintster, maar geen 1500 meter vrouw
Een Ntab of Verbij rijden toch ook geen 1500?Dan gaan we weinig ritten hebben als er alleen kanshebbers voor medailles mogen starten.
Een Ntab of Verbij rijden toch ook geen 1500?
Zelfde type schaatsters als Kodaira; pure sprintkanonnen.
Jij vindt een WR mooier dan een titel? Prima... het is natuurlijk mooi. Maar kijk weer eens: Miho Takagi rijdt vorige week 3e tijd en nu rijdt ze niet eens in de 1:50. Dat is toch gewoon choken? Ze legt de lat niet eens superhoog voor Wust.
Als Kodaira dat leuk vindt en top 10 kan rijden, waarom niet? Verbij en Kulizhnikov zouden dat misschien ook wel kunnen maar kiezen er niet voor. Iedereen kiest zijn of haar eigen weg.Een Ntab of Verbij rijden toch ook geen 1500?
Zelfde type schaatsters als Kodaira; pure sprintkanonnen.