WK Afstanden 2008 Nagano

Ik zit nu nog in mijn normale ritme, dat zal na morgenochtend wel anders worden. Inderdaad, de wekker om 5.45, verwarming aanzetten en met de kat op schoot fijn schaatsen kijken. M'n collega's verklaren me voor gek, maar dat kan me lekker niks schelen! En dan na het schaatsen fijn m'n bed weer in, wat kan het leven mooi zijn...

Twee keer goud moet toch wel mogelijk zijn morgen? Kramer is een zekerheidje, ik denk dat Wüst ook nog wel even wat wil laten zien. En voor de andere podiumplekken durf ik geen voorspellingen te doen.
 
Goed dat ik hierog even zit te lezen, hin m'n hoofd dat het donderdag begon, maar door het tijdsverschil begint het voor mij op woensdag ( zit in Amerika) en kan ik eindelijk het schaatsen op een fatsoenlijke tijd zien. Ik hoop alleen wel dat de NOS het via internet uitzend.
 
Ik lig waarschijnlijk nog op een oor, kan het me helaas niet veroorloven omgekeerd te leven deze week.... :( gezondheid en studie gaat even voor deze week... maar gelukkig doet Erben niet mee en rijden we niet op een snelle baan en kan die dus ook geen WR rijden als ik slaap :lol:
 
Lisan zei:
Ik lig waarschijnlijk nog op een oor, kan het me helaas niet veroorloven omgekeerd te leven deze week.... :( gezondheid en studie gaat even voor deze week... maar gelukkig doet Erben niet mee en rijden we niet op een snelle baan en kan die dus ook geen WR rijden als ik slaap :lol:
Ik had al lang in m'n bed moeten liggen, maar de film Dances met Wolves duurde wat langer dan ik verwacht had.

Ik hoop, dat ik niet door de wekker ga voor het schaatsen.

Zal vrijdag wat worden, met een begin tijd van 3.45, ik ben er niet nog over eens of ik ga kijken of ga opnemen.
 
Net thuis, word een kort nachtje.
Voorspelling:
1500 dames
1 Friesinger
2 van Deutekom
3 Wust

5000 Heren

1 Kramer
2 Hedrick
3 Fabris
 
de 1500m denk ik ook zo maar op de 5000m zie ik WOH wel 2r worden en fabris 3e of andersom, hedrick verwacht ik niet op het podium
 
Ik ook, alleen de livestream niet, er staat op nos dat ze het uitzenden, maar ik kan niets vinden. De noorse site ook al niet.
Heeft iemand nog alternatieven :?: :(
 
sharky zei:
Wat een trieste bedoeling zeg, zo'n lege hal bij een WK...
Was vorig jaar ook zo in SLC. Benieuwd wie het baanrecord van Timmer gaat verbeteren. :roll:
 
Nou, dat is gelukt onder de 2:, jorien valt me net als de tijden in het algemeen wel ietsje tegen.
 
Back
Top