De Goudsche Doorloper
Well-Known Member
Søren Kragh Andersen ontbreekt inderdaad. Maar dat is omdat ie überhaupt geen Giro rijdt.Typisch hoor: de hele ploeg minus 1 wacht op de kopman.
Wie doet ontbreekt op dit plaatje?
Tip: iets met een ø
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Søren Kragh Andersen ontbreekt inderdaad. Maar dat is omdat ie überhaupt geen Giro rijdt.Typisch hoor: de hele ploeg minus 1 wacht op de kopman.
Wie doet ontbreekt op dit plaatje?
Tip: iets met een ø
Raar dat Oomen wel door rijdt. Die is eigenlijk uit nood gestart, zonder specifieke voorbereiding omdat hij zich op de Tour moest richten, en staat al heel veel achter in het klassement. Kan zich beter weer gaan voorbereiden op de Tour, dan heeft Dumoulin misschien nog wat aan hem. Als Tom tenminste op tijd fit is.En exit Dumoulin
Hopelijk raakt ie klaar voor de Tour.
iedereen steunt Tom, behalve Mjøsaman.
Dat geneuzel over de tour, gewoon de focus verzetten naar de Vuelta! Daar heeft Dumoulin ook nog iets recht te zetten.En exit Dumoulin
Hopelijk raakt ie klaar voor de Tour.
Niet gek dat Sam Oomen niet ineens ook overhaast de ronde verlaat. In principe kan hij de komende dagen ook gewoon in een vrije, mogelijk lichtelijk beschermde, rol doorrijden, misschien als hij zich goed voelt een gooi doen naar een ritzege en als de cijfers (Sunweb is net alsRaar dat Oomen wel door rijdt. Die is eigenlijk uit nood gestart, zonder specifieke voorbereiding omdat hij zich op de Tour moest richten, en staat al heel veel achter in het klassement. Kan zich beter weer gaan voorbereiden op de Tour, dan heeft Dumoulin misschien nog wat aan hem. Als Tom tenminste op tijd fit is.
Het onderbreken van de Tour-voorbereiding zat 'm natuurlijk in een geplande hoogtestage, die nu niet doorging, en het al eerder beginnen met taperen.Raar dat Oomen wel door rijdt. Die is eigenlijk uit nood gestart, zonder specifieke voorbereiding omdat hij zich op de Tour moest richten, en staat al heel veel achter in het klassement. Kan zich beter weer gaan voorbereiden op de Tour, dan heeft Dumoulin misschien nog wat aan hem. Als Tom tenminste op tijd fit is.
Wat is er mis met een hype rond Dumoulin? Dat is juist goed voor een er-is-meer-dan-de-Tour visie in het Nederlandse wielrennen.Als je hem niet speelt, wil dat nog niet zeggen dat je hem niet steunt. Ik was alleen een beetje allergisch voor het gehype rond Dumoulin, terwijl hij dit seizoen nog niet veel heeft laten zien en hij met een zwakke ploeg aan de start stond. En bij de VSS moet je af en toe gokken.
Misschien kan hij nog een keer in een kopgroep meegaan en meedoen om een etappezege.
Niet gek dat Sam Oomen niet ineens ook overhaast de ronde verlaat. In principe kan hij de komende dagen ook gewoon in een vrije, mogelijk lichtelijk beschermde, rol doorrijden, misschien als hij zich goed voelt een gooi doen naar een ritzege en als de cijfers (Sunweb is net alsSkyIneos behoorlijk op de cijfers) aanwijzen dat Oomen z'n vorm hapert kan hij altijd nog uitstappen toch?
Wat is er mis met een hype rond Dumoulin? Dat is juist goed voor een er-is-meer-dan-de-Tour visie in het Nederlandse wielrennen.
Natuurlijk is het irritant als de praatprogramma's puur op één renner focussen, maar dat heb je altijd. Op dit moment bestaat het Nederlandse tennis ook uit Kiki, Kiki en Kiki. Ik denk dat je daar niet omheen kan in de populaire sportmedia.
Bereid je er maar op voor dat de Max-hype volgend jaar tot een ongekende hoogte stijgt in Zandvoort. Hoewel Mercedes dit jaar onverslaanbaar blijkt waardoor de F1 saaier is dan ooit. Bottas en Hamilton strijden voor plek 1 en Verstappen vecht met Vettel en Leclerc om plek 3. Iedere race weer.
...om vervolgens redelijk kansloos als 11e van de 13 over de streep te komen en na afloop aangeeft heel veel last te hebben van pijn in zijn knie en zijn hand. Ik zie de meerwaarde van zijn doorrijden na de opgave van Dumoulin nog steeds niet.En inderdaad, Oomen zit in de kopgroep.
Dan sluit je Amador (4e in Giro 2015) en Bilbao (6e in Giro 2018) al snel uit. Ze begonnen in principe hun Giro met Landa respectievelijk Lopez als kopman, maar die kopmannen behoren toch tot de netto verliezers van de eerste week (naast uiteraard Dumoulin, en ook Yates) en nu kunnen ze vanuit een luxe positie, met een relatief sterke ploeg, kijken hoe ze zich houden als we komende week de bergen in gaan.Grote verschillen in de tijdrit van vandaag. Vooral de mindere prestaties van Yates en Lopez vallen op, en in positieve zin Bauke Mollema, die eigenlijk derde in de 'geschoonde'lijst, van alleen favorieten, staat.
Maar de koers is nog lang, en de beste klimmers met ook nog de sterkste ploegen staan nu op achterstand. Een minuutje is straks niks,