Wielerspel 2019-15 Giro d'Italia

Nogevendit

Well-Known Member
Zaterdag 11 mei gaat de Giro d"Italia van start in Bologna, in de regio Emilia-Romagna.
De eerste hors categorie wedstrijd van ons wielerspel, die daarmee het klassement behoorlijk op z'n kop kan zetten. De enige van de grote ronden ook waar we als (grotendeels) Nederlands forum speciaal naar uitkijken, omdat "we" met oud-winnaar Tom Dumoulin een van de grote favorieten aan de start hebben.
upload_2019-5-3_18-1-42.jpeg
upload_2019-5-3_18-1-59.jpeg

De ronde start met een klimtijdrit, een diepgewortelde wens van mij persoonlijk, om ook eens hier af te wijken van de gebaande paden. Alhoewel klimmen een te groot woord is: 6 km vlak en dan 2 km omhoog.

Verderop in de ronde wordt er nog individueel gereden in de 9e etappe, ook hier en vlakke aanloop met een klim aan het einde van de 34.8 km. En de slotetappe is in Verona tegen de klok, op 17 km.
Verder volgen er zes bergetappes en vier heuveletappes, plus een keer een sprint heuvelop.

upload_2019-5-3_17-58-30.png

3_Vinci_sito.jpg

13_Ravenna_sito.jpg


http://www.giroditalia.it/eng/big-start-2019/?refresh_ce-cp

Starttijd en deadline:
zaterdag 11 mei 16.45 uur

Favorieten
Naast het superkwartet Roglic, Bernal, Dumoulin, en Yates dient u vooral ook de Goudse Doorloper, Nogevendit en MHP1988 in de gaten te houden,de nrs 1-3 van vorig jaar.
 
Met dit parcours is het wel een beetje de Giro van Noord- en Midden-Italië. Maar 't is goed voor Tom, dus wij mogen niet klagen.
 
Roglic
Yates
Dumoulin
Nibali
Mollema
 
Roglic
Dumoulin
Yates
Lopez
Majka
 
Dumoulin
Roglic
Yates
Lopez
Nibali
 
Back
Top