mi
Well-Known Member
Wat zuur!!!Jackson en Junio op laatste moment wegens corona af moeten zeggen. Junio titel verdediger en wilde afscheid nemen hier
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Wat zuur!!!Jackson en Junio op laatste moment wegens corona af moeten zeggen. Junio titel verdediger en wilde afscheid nemen hier
Vandaag begint met de 500m en 1000m voor mannen en vrouwen de Oval Finale in Calgary en er staan mede dankzij corona voornamelijk Canadezen aan de start. De enige echt interessante naam die vandaag rijdt is Weidemann die probeert haar 500m PR uit de boeken te rijden. Verder zijn er een paar Zweden die misschien geïnspireerd zijn door Van der Poel.
Een aanval op haar PR 5 kilometer zou ik ook mooi vinden. Dat staat op de 6:46 en als je in Beijing 6:48 kan rijden moet dat sneller kunnen.Ik zou het leuk vinden als Weidemann tijdens de Finals ook een poging gaat doen om het 10km-record van Sablikova aan te vallen. Dat staat superscherp, maar aanvallen mag altijd. Als er iemand in de buurt kan komen, dan is zij het. Of Schouten natuurlijk.
Jammer dat die Finals zo aan prestige hebben verloren. Vroeger deden er jaarlijks altijd verschillende internationale toppers mee, plus talentvolle junioren.
Wellicht dat er vroeger, naast prestige, wellicht ook financieel nog iets te winnen was. Weet iemand dat?Jammer dat die Finals zo aan prestige hebben verloren. Vroeger deden er jaarlijks altijd verschillende internationale toppers mee, plus talentvolle junioren.
Wellicht dat er vroeger, naast prestige, wellicht ook financieel nog iets te winnen was. Weet iemand dat?