EenBrabander
Well-Known Member
Lijkt me 10km training van Talsma. Hij begint met 31,1 en bouwt af naar 30,3.
Llop rijdt zijn eerste 34er op laagland!
Llop rijdt zijn eerste 34er op laagland!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Oh ja, uiteraard, Johan Röjler was een schaatser die goed mee kon in de A-groep, en er rijdt nu geen enkele Zweed in de WB. Toch kan ik me niet aan de indruk onttrekken dat de omstandigheden nu niet goed zijn. Christian Falk (6e op de 5km in 2005) reed destijds 7.57, tegenover een Thialf-PR van 7.37. Alle vier de mannen die gisteren boven de 8:00 reden, hebben een fors sneller persoonlijk record dan Falk.In 2005 was daar ook het nationaal kampioenschap. Johan Röjler won daar toen met de serie 39.43 - 1.59.37 - 7.00.19 - 14.37.2. Bij de dames won Sofie Albertsson met 44.23 - 2.16.76 - 4.41.00 - 8.13.4. Dus het ligt toch echt wel aan de schaatsers, vrees ik.
Dat dan ook aan 'zijn' route ligt/lag: https://www.intofarlands.com/silkroad/almatyVader Dave Silk was een redelijk goede subtopper (6e en 5e op WK allround '85 en '86, wereldbeker overall 5K, 6e op Olympische 5K in Calgary) voordat hij brons pakte bij de Medeo-loterij op het WK allround '88.
Kulizhnikov lag in de clinch met de bestuurders van ijsclub waar hij bij trainde (Kraj Krasnodar) want die zou alleen voor schaatsers van de regio mogen zijn die daar ook wonen. Dit speelde in december (zie https://dzen.ru/a/Z1usRdOs3QjPpGA6). Hij zou daarmee zijn funding ook verliezen.Op de site van de Russische bond een aantal openhartige interviews n.a.v. de Russische kampioenschappen. Het schaatsen daar lijkt in een groot aantal teams uiteengevallen te zijn, zonder gezamenlijke trainingen en zelfs wat haat-en-nijd onderling. De schaatsers zelf weten niet hoe de selectie voor de OS plaats vindt. Wel kampen er nogal wat met ziektes. Aldosjkin kwakkelt al de hele winter en vindt zichzelf op niveau 5 op een schaal van 1 tot 10, Trofimov heeft al weken een zware oorontsteking. Korzjova had vorig jaar een eetstoornis en daarom slechtere resultaten, maar dat is nu over. Zij komt uit het hoge noorden en gaat (opletten, Herbert) later dit jaar nog een marathon rijden in haar thuisbasis Olenegorsk,
Mikhail Kazelin denkt dat hij kans maakt op de selectieplek voor de 1000 meter, want geen banden met leger of politie.
Ik denk het niet, want hij is al eens geschorst geweest wegens doping.
Mag Kachanova dan meedoen aan de Spelen?Daria Kachanova rijdt op de natuurijsbaan van Kirov 38.88 en 1.19.61. Bij deze Russia Cup wint ze de 500 meter met 2,01 seconden voorsprong en de 1000m met 3,76. Dat zijn werkelijk immense verschillen en Kachanova lijkt volgend jaar een bijzonder gevaarlijke naam te worden voor Kok.
Nu de vraag, zijn dit natuurijs-wereldrecords?
Davos 19 januari 1992 Bonnie Blair 39,42 wellicht de vorige ..Kirov is een laaglandbaan en die 38.88 is maar één honderdste buiten de top 10 laagland-buitenbaan tijden. Echt supergoed. Lijkt me ook zeker wel een WR natuurijs.
Na wat zoeken is de vorige snelste natuurijstijd die ik kan vinden 39.62 van... Kachanova in Kirov vorig jaar.
Oh ik dacht dat Davos kunstijs was. Dan zal dat wel de vorige geweest zijn ja. Heeft wel zo'n 1400 meter extra hoogte als hulp.Davos 19 januari 1992 Bonnie Blair 39,42 wellicht de vorige ..