Voorspellingen WK Kwalificatietoernooi

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 19 dec 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor het WK Kwalificatietoernooi in Heerenveen (26/28-12):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Mass start

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000m.
    Mass start

    In totaal zijn dus 12 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Let op: bij de 500m moet de eindwinnaar over beide races voorspeld worden.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: zaterdag 26 december 12:33 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!

    EDIT: de ritten met deelnemers in de categorie INT en DIV op de Schaatsen.nl inschrijvingen startlijst tellen niet mee.
    Laatst bewerkt: 22 dec 2020
  2. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    tellen mogelijke buitenlanders aan de start mee in de uitslag?
  3. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Nee, alleen de ritten met de Nederlanders. Ook de extra ritten met marathonrijders die een limiet moeten rijden tellen niet mee.
    ZeeKoei vindt dit leuk.
  4. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Marwin Talsma
    Mass start Arjan Stroetinga
  5. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Manon Kamminga

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  6. TdH

    TdH New Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Marwin Talsma
    Mass start Gary Hekman
  7. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  8. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Martin Talsma
    Mass start Arjan Stroetinga
  9. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Arjan Stroetinga
  10. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Martin Talsma
    Mass start Arjan Stroetinga
  11. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Arjan Stroetinga
  12. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Carlijn Achtereekte
    5.000 m.: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m.: Ronald Mulder
    1.000 m.: Hein Otterspeer
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: Jorrit Bergsma
    Mass start: Arjan Stroetinga
  13. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Femke Kok
    1000 meter: Jutta Leerdam
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter: Ronald Mulder
    1000 meter: Hein Otterspeer
    1500 meter: Kjeld Nuis
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Arjan Stroetinga
  14. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Mats Stoltenborg
  15. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Gary Hekman
  16. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Melissa Wijfje
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m.: Dai Dai Ntab
    1.000 m.: Thomas Krol
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: Patrick Roest
    Mass start: Arjan Stroetinga
  17. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: F. Kok
    1000m: J. Leerdam
    1500m: I. Wüst
    3000m: C. Achtereekte
    5000m: E. Visser
    Mass start: I. Schouten

    Heren:
    500m: R. Mulder
    1000m: T. Krol
    1500m: T. Krol
    5000m: P. Roest
    10000m: J. Bergsma
    Mass start: J. Blokhuizen
  18. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Carlijn Achtereekte
    5.000 m.: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m.: Ronald Mulder
    1.000 m.: Thomas Krol
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: Jorrit Bergsma
    Mass start: Arjan Stroetinga
  19. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m.: Ronald Mulder
    1.000 m.: Thomas Krol
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: Patrick Roest
    Mass start: Arjan Stroetinga
  20. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. DaiDai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Marwin Talsma
    Mass start Arjan Stoetinga
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina