Voorspellingen WK Kwalificatietoernooi

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 19 dec 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. DaiDai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Marwin Talsma
    Mass start Gary Hekman
  2. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500m: Femke Kok
    1000m: Jutta Leerdam
    1500m: Ireen Wüst
    3000m: Antoinette de Jong
    5000m: Carlijn Achtereekte
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500m: Ronald Mulder
    1000m: Hein Otterspeer
    1500m: Thomas Krol
    5000m: Patrick Roest
    10000m: Marwin Talsma
    Mass start: Jorrit Bergsma
  3. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Irene Schouten
    5.000 m.: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m.: Dai Dai N'tab
    1.000 m.: Hein Otterspeer
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: Patrick Roest
    Mass start: Arjan Stroetinga
  4. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500m: Jorien ter Mors
    1000m: Jorien ter Mors
    1500m: Jorien ter Mors
    3000m: Antoinette de Jong
    5000m: Reina Anema
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500m: Dai Dai Ntab
    1000m: Kjeld Nuis
    1500m: Kjeld Nuis
    5000m: Sven Kramer
    10000m: Marwin Talsma
    Mass start: Jorrit Bergsma
  5. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Marwin Talsma
    Mass start Arjan Stroetinga
  6. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500m: Femke Kok
    1000m: Jutta Leerdam
    1500m: Ireen Wüst
    3000m: Antoinette de Jong
    5000m: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren:
    500m: Daidai Ntab
    1000m: Thomas Krol
    1500m: Thomas Krol
    5000m: Patrick Roest
    10000m: Patrick Roest
    Mass start: Arjan Stoetinga
  7. kabo12

    kabo12 Active Member

    1. Dames:
      500m: Femke Kok
      1000m: Jutta Leerdam
      1500m: Jorien ter Mors
      3000m: Antoinette de Jong
      5000m: Irene Schouten
      Mass start: Manon Kamminga

      Heren:
      500m: Daidai Ntab
      1000m: Thomas Krol
      1500m: Thomas Krol
      5000m: Patrick Roest
      10000m: Patrick Roest
      Mass start: Arjan Stoetinga
  8. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames:
    500m: Femke Kok
    1000m: Jutta Leerdam
    1500m: Ireen Wüst
    3000m: Carlijn Achtereekte
    5000m: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren:
    500m: Daidai Ntab
    1000m: Thomas Krol
    1500m: Thomas Krol
    5000m: Patrick Roest
    10000m: Marwin Talsma
    Mass start: Arjan Stroetinga
  9. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  10. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames:
    500m: Femke Kok
    1000m: Jutta Leerdam
    1500m: Jorien ter Mors
    3000m: Carlijn Achtereekte
    5000m: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren:
    500m: Ronald Mulder
    1000m: Thomas Krol
    1500m: Thomas Krol
    5000m: Patrick Roest
    10000m: Taslma
    Mass start: Arjan Stoetinga
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina