Voorspellingen WCKT (1-3/11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 26 okt 2019.

  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor het World Cup Kwalificatie Toernooi in Heerenveen (1-3/11):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Mass start

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000m.
    Mass start

    In totaal zijn dus 12 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 1 november 18:00 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!

    Deelnemers dames
    Deelnemers heren
  2. Marcel Vos

    Marcel Vos Well-Known Member

    Laat ik dan maar de eerste voorspelling gaan doen:

    Dames
    500 m: Letitia de Jong
    1.000 m: Jorien ter Mors
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Esmee Visser
    5.000 m: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m: Daidai Ntab
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Patrick Roest
    10.000m: Jorrit Bergsma
    Mass start: Douwe de Vries
  3. Yuskov

    Yuskov Well-Known Member

    Dames
    500 m: Letitia de Jong
    1.000 m: Jorien ter Mors
    1.500 m: Jorien ter Mors
    3.000 m: Antoinette de Jong
    5.000 m: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m: Daidai Ntab
    1.000 m: Thomas Krol
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Patrick Roest
    10.000m: Patrick Roest
    Mass start: Arjan Stroetinga
  4. sysya

    sysya Well-Known Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start: Douwe de Vries
  5. Nogeenbrabo

    Nogeenbrabo Active Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Melissa Wijfje
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Douwe de Vries
  6. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Melissa Wijfje
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Arjan Stroetinga
  7. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Koen Verweij
  8. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500 m. Michelle de Jong
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Koen Verweij
  9. Marrek

    Marrek Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Melissa Wijfje
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Koen Verweij
  10. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Arjan Stroetinga
  11. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Esmee Visser
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Jan Blokhuijsen
  12. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Melissa Wijfje
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren:
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Arjan Stroetinga
  13. Camila

    Camila Well-Known Member

    Dames:
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren:
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Arjan Stroetinga
  14. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Letitia de Jong
    1000 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter: Daidai Ntab
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Kjeld Nuis
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Koen Verweij
  15. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouter

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Arjan Stroetinga
  16. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Dames
    500 meter: Letitia de Jong
    1000 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Esmee Visser
    5000 meter: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter: Daidai Ntab
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Kjeld Nuis
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Koen Verweij
  17. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 meter: Letitia de Jong
    1000 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter: Daidai Ntab
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Thomas Krol
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Jan Blokhuijsen
  18. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 meter: Letitia de Jong
    1000 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter: Daidai Ntab
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Kjeld Nuis
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Koen Verweij
  19. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Koen Verweij
  20. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Wüst
    1.500 m. Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene schouten

    Heren
    500 m.
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Arjan Stoetinga

Deel Deze Pagina