Voorspellingen NK sprint (28 en 29-11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 22 nov 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. TdH

    TdH New Member

    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1000 m. Jutta Leerdam
    2e 1000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1000 m. Thomas Krol
    2e 1000 m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  2. sarah

    sarah Active Member

    1e 500 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Jorien ter Mors
    1e 1000 m. Jorien ter Mors
    2e 1000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Jorien ter Mors

    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1000 m. Kjeld Nuis
    2e 1000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
    leenstrafan vindt dit leuk.
  3. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Daidai Ntab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  4. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames:
    1e 500m: Femke Kok
    2e 500m: Jutta Leerdam
    1e 1000m: Jutta Leerdam
    2e 1000m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500m: Dai Dai Ntab
    2e 500m: Dai Dai Ntab
    1e 1000m: Thomas Krol
    2e 1000m: Kai Verbij
    Eindklassement: Kai Verbij
  5. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbiij
  6. Marrek

    Marrek Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. DaiDai Ntab
    2e 500 m. DaiDai Ntab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  7. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Femke Kok
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai N'tab
    2e 500 m. Dai Dai N'tab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Kai Verbij
    Eindklassement Hein Otterspeer
    leenstrafan vindt dit leuk.
  8. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames:
    1e 500m: Femke Kok
    2e 500m: Femke Kok
    1e 1000m: Jutta Leerdam
    2e 1000m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500m: Dai Dai Ntab
    2e 500m: Dai Dai Ntab
    1e 1000m: Kai Verbij
    2e 1000m: Thomas Krol
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  9. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames:
    1e 500m: Femke Kok
    2e 500m: Femke Kok
    1e 1000m: Jutta Leerdam
    2e 1000m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500m: Dai Dai Ntab
    2e 500m: Dai Dai Ntab
    1e 1000m: Kai Verbij
    2e 1000m: Kai Verbij
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  10. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Ottespeer
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  11. diploma

    diploma Active Member

    Dames
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. DaiDai Ntab
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij

    Modbreak SprintMaster: aanpassen binnen 2 uur voor de wedstrijd niet toegestaan. De eerste voorspelling geld en dat was deze:

    Dames
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. DaiDai Ntab
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij


    Laatst bewerkt door een moderator: 28 nov 2020
  12. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Femke Kok

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  13. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m.: Femke Kok
    2e 500 m.: Femke Kok
    1e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500 m.: Dai Dai N'tab
    2e 500 m.: Dai Dai N'tab
    1e 1.000 m.: Thomas Krol
    2e 1.000 m.: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  14. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina