Voorspellingen NK sprint (28 en 29-11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 22 nov 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de NK sprint in Heerenveen (28 en 29-11):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: zaterdag 28 november 14:30 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.


    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. DaiDai Ntab
    2e 500 m. DaiDai Ntab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  3. Camila

    Camila Well-Known Member

    Aangezien ik alleen voor het funklassement meedoe een gekke voorspelling:

    Dames
    1e 500 m. Michelle de Jong
    2e 500 m. Michelle de Jong
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    1e 500 m. Tijmen Snel
    2e 500 m. Lennart Velema
    1e 1.000 m. Dai Dai N'tab
    2e 1.000 m. Dai Dai N'tab
    Eindklassement Ronald Mulder
    Eelco vindt dit leuk.
  4. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  5. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Daidai N'Tab
    2e 500 m. Daidai N'Tab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  6. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  7. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Daidai N'Tab
    2e 500 m. Daidai N'Tab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  8. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  9. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Daidai N'Tab
    2e 500 m. Daidai N'Tab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  10. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    1e 500 m: Femke Kok
    2e 500 m: Femke Kok
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: DaiDai Ntab
    2e 500 m: DaiDai Ntab
    1e 1.000 m: Lennart Velema
    2e 1.000 m: Kai Verbij
    Eindklassement: Kai Verbij
  11. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. DaiDai Ntab
    2e 500 m. DaiDai Ntab
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000 m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  12. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Femke Kok
    2e 500 m.: Femke Kok
    1e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m.: Dai Dai Ntab
    2e 500 m.: Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m.: Thomas Krol
    2e 1.000 m.: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  13. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter (1): Femke Kok
    500 meter (2): Femke Kok
    1000 meter (1): Jutta Leerdam
    1000 meter (2): Jutta Leerdam
    Klassement: Jutta Leerdam

    Heren
    500 meter (1): Dai Dai Ntab
    500 meter (2): Dai Dai Ntab
    1000 meter (1): Thomas Krol
    1000 meter (2): Thomas Krol
    Klassement: Thomas Krol
  14. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m Femke Kok
    2e 500 m Femke Kok
    1e 1.000 m Jutta Leerdam
    2e 1.000 m Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m Dai Dai Ntab
    2e 500 m Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m Thomas Krol
    2e 1.000 m Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  15. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m Femke Kok
    2e 500 m Femke Kok
    1e 1.000 m Jutta Leerdam
    2e 1.000 m Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m Dai Dai Ntab
    2e 500 m Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m Kjeld Nuis
    2e 1.000 m Kjeld Nuis
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  16. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai N'tab
    2e 500 m. Dai Dai N'tab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Heine Otterspeer
  17. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Hein Otterspeer
  18. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Daidai Ntab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Thomas Krol
  19. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  20. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: Femke Kok
    2e 500m: Femke Kok
    1e 1000m: Jutta Leerdam
    2e 1000m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500m: Dai Dai Ntab
    2e 500m: Dai Dai Ntab
    1e 1000m: Thomas Krol
    2e 1000m: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Hein Otterspeer
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina