Voorspellingen NK allround (21 en 22-11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 14 nov 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m.: Jorien ter Mors
    1.500 m.: Jorien ter Mors
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Reina Anema
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Tjerk de Boer
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Marwin Talsma
    Eindklassement: Patrick Roest
  2. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500 m.: Jorien ter Mors
    1.500 m.: Jorien ter Mors
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Reina Anema
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren:
    500 m.: Tjerk de Boer
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  3. Marrek

    Marrek Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Reina Anema
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  4. Heine

    Heine Member

    Dames:
    500m: Jorien ter Mors
    1.500m: Melissa Wijfje
    3.000m: Antoinette de Jong
    5.000m: Antoinette de Jong
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren:
    500m: Tjerk de Boer
    1.500m: Patrick Roest
    5.000m: Patrick Roest
    10.000m: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  5. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Marcel Bosker
    Eindklassement Patrick Roest
  6. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Melissa Wijfje
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  7. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Patrick Roest
  8. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Reina Anema
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  9. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m.: Jorien ter Mors
    1.500 m.: Jorien ter Mors
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Esmee Visser
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Tjerk de Boer
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Marwin Talsma
    Eindklassement: Patrick Roest
  10. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  11. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    5.000 m. Carlijn Achtereekte
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Koen Verweij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Patrick Roest

    Bij de heren maar eens volledig out of the box gegaan. Of het gaat faliekant mis. Of ik heb nog enige kans om @SprintMaster te verrassen;).
  12. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    zag nog net dat ook Carlijn Achtereekte zich had afgemeld.
  13. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Reina Anema
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Patrick Roest
  14. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Melissa Wijfje
    5.000 m. Esmee Visser
    Eindklassement Melissa Wijfje

    Heren
    500 m. Koen Verweij
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  15. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte
    Eindklassement Jorien ter Mors

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  16. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  17. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Koen Verwij
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Patrick Roest
  18. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Esmee Visser
    Klassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 meter: Patrick Roest
    1500 meter: Patrick Roest
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Marwin Talsma
    Klassement: Patrick Roest
  19. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Melissa Wijfje
    5000 meter: Esmee Visser
    Klassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 meter: Patrick Roest
    1500 meter: Patrick Roest
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Patrick Roest
    Klassement: Patrick Roest
  20. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Esmee Visser
    Klassement: Antoinette de Jong

    Heren:
    500 meter: Patrick Roest
    1500 meter: Patrick Roest
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Patrick Roest
    Klassement: Patrick Roest
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina