Voorspellingen NK allround (21 en 22-11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 14 nov 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de NK allround in Heerenveen (21 en 22-11):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    500 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: zaterdag 21 november 13:30 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.


    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Marcel Bosker
    Eindklassement Patrick Roest

    Succes allen, fijn weekend gewenst. Geniet van de wedstrijden!
    leenstrafan vindt dit leuk.
  3. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: J. ter Mors
    1500m: I. Wüst
    3000m: R. Anema
    5000m: I. Schouten
    Eindklassement: A. de Jong

    Heren:
    500m: P. Roest
    1500m: P. Roest
    5000m: P. Roest
    10000m: P. Roest
    Eindklassement: P. Roest
  4. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: J. ter Mors
    1500m: J. ter Mors
    3000m: R. Anema
    5000m: I. Schouten
    Eindklassement: A. de Jong

    Heren:
    500m: P. Roest
    1500m: P. Roest
    5000m: P. Roest
    10000m: P. Roest
    Eindklassement: P. Roest
  5. Heine

    Heine Member

    Dames:
    500m: Jorien ter Mors
    1.500m: Melissa Wijfje
    3.000m: Irene Schouten
    5.000m: Irene Schouten
    Eindklassement: Irene Schouten

    Heren:
    500m: Tjerk de Boer
    1.500m: Patrick Roest
    5.000m: Patrick Roest
    10.000m: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  6. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    500m: Jorien ter Mors
    1.500m: Melissa Wijfje
    3.000m: Irene Schouten
    5.000m: Irene Schouten
    Eindklassement: Irene Schouten

    Heren:
    500m: Tjerk de Boer
    1.500m: Patrick Roest
    5.000m: Patrick Roest
    10.000m: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  7. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames:
    500m: Jorien ter Mors
    1.500m: Jorien ter Mors
    3.000m: Irene Schouten
    5.000m: Irene Schouten
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren:
    500m: Tjerk de Boer
    1.500m: Patrick Roest
    5.000m: Patrick Roest
    10.000m: Marwin Talsma
    Eindklassement: Patrick Roest
  8. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames:
    500m: J. ter Mors
    1500m: J. ter Mors
    3000m: A. de Jong
    5000m: A. de Jong
    Eindklassement: A. de Jong

    Heren:
    500m: P. Roest
    1500m: P. Roest
    5000m: P. Roest
    10000m: P. Roest
    Eindklassement: P. Roest
  9. TdH

    TdH New Member

    Dames:
    500m: J. ter Mors
    1500m: J. Ter Mors
    3000m: R. Anema
    5000m: A. de Jong
    Eindklassement: A. de Jong

    Heren:
    500m: P. Roest
    1500m: P. Roest
    5000m: P. Roest
    1000pm: P. Roest
    Eindklassement: P. Roest
  10. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames:
    500m Jorien ter Mors
    1500m Melissa Wijfje
    3000m Antoinette de Jong
    5000m Antoinette de Jong
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren:
    500m Patrick Roest
    1500m Patrick Roest
    5000m Patrick Roest
    10000m Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  11. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Jan Blokhuijsen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  12. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Jan Blokhuijsen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  13. diploma

    diploma Active Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Reina Anema
    5.000 m. Esmee Visser
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Jan Blokhuijsen
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Patrick Roest
  14. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  15. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Jorien ter Mors
    1.500 m.: Jorien ter Mors
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Carlijn Achtereekte
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Patrick Roest
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Marwin Talsma
    Eindklassement: Patrick Roest
  16. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Jan Blokhuijsen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Patrick Roest
  17. proeme

    proeme Well-Known Member

    lekker stom iemand over het hoofd gezien. Gelukkig mag ik 1x wijzigen. En nu maar hopen dat er niet nóg meer afmeldingen komen.


    Dames:
    500m Jorien ter Mors
    1500m Melissa Wijfje
    3000m Antoinette de Jong
    5000m Esmee Visser
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren:
    500m Patrick Roest
    1500m Patrick Roest
    5000m Patrick Roest
    10000m Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  18. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Reina Zanens
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  19. eddy

    eddy Well-Known Member

    wordt
    Dames:
    500m Jorien ter Mors
    1500m Melissa Wijfje
    3000m Antoinette de Jong
    5000m Esmee Visser
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren:
    500m Tjerk de Boer
    1500m Patrick Roest
    5000m Patrick Roest
    10000m Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  20. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Esmee Visser
    Klassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 meter: Tjerk de Boer
    1500 meter: Patrick Roest
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Patrick Roest
    Klassement: Patrick Roest
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina