Voorspellingen KNSB Kwalificatietoernooi (KKT) Heerenveen (26-30/12)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 19 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m Margot Boer
    1000 m Margot Boer
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst

    Heren
    500 m Ronald Mulder
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
  2. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Margot Boer
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Michel Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
  3. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Dames
    500 m. Margot Boer
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Jorien ter Mors
    5.000 m. Yvonne Nauta

    Heren
    500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Laatst bewerkt door een moderator: 24 dec 2013
  4. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Tijd voor een nieuw toetsenbord. De r hapert maar iedereen ziet wel wie ik bedoel!


    Modbreak Krizz: twee keer één R toegevoegd in bovenstaande bericht.
    Laatst bewerkt door een moderator: 24 dec 2013
    Hannah vindt dit leuk.
  5. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m. Margot Boer
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Ireen Wust
    5.000 m. Yvonne Nauta

    Heren
    500 m. Michel Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  6. Jippie

    Jippie Well-Known Member

    Dames
    500 m Thijsje Oenema
    1000 m Lotte ter Beek
    1500 m Jorien ter Mors
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Yvonne Nauta

    Heren
    500 m Michel Mulder
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
  7. Anne1980

    Anne1980 Member

    Dames
    500 m. Thijsje Oenema
    1.000 m. Lotte van Beek
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Jorien ter Mors
    5.000 m. Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  8. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Ten eerste: wat een prachtige weekprijs, sponsoren bedankt.
    Hiervoor moet ik nu wel een unieke selectie maken, terwijl mijn lijstje eigenlijk al vast stond.
    Dames
    500 m Thijsje Oenema
    1000 m Ireen Wüst
    1500 m Jorien ter Mors
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Yvonne Nauta

    Heren
    500 m Michel Mulder
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
  9. MarieAnne

    MarieAnne Member

    Dames
    500 m. Margot Boer
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Michel Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  10. chicagodude

    chicagodude Well-Known Member

    Dames
    500 m Margot Boer
    1000 m Marrit Leenstra
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Jorien ter Mors
    5000 m Yvonne Nauta

    Heren
    500 m Ronald Mulder
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Jorrit Bergsma
  11. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    500 m. Thijsje Oenema
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  12. jay

    jay Member

    Dames
    500 m Margot Boer
    1000 m Marrit Leenstra
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Jorien ter Mors
    5000 m Carien Kleibeuker

    Heren
    500 m Jesper Hospes
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
  13. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    500 m Margot Boer
    1000 m Jorien ter Mors
    1500 m Jorien ter Mors
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Yvonne Nauta

    Heren:
    500 m Ronald Mulder
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
  14. ChefSpijker

    ChefSpijker Well-Known Member

    Dames:
    500 m Thijsje Oenema
    1000 m Lotte van Beek
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst

    Heren:
    500 m Ronald Mulder
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Jorrit Bergsma
  15. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Thijsje Oenema
    1.000 m. Lotte van Beek
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  16. A34

    A34 Member

    Dames
    500 m. Thijsje Oenema
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Ireen Wust
    5.000 m. Ireen Wust

    Heren
    500 m. Jesper Hospes
    1.000 m. Stefan Groothuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  17. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m. Thijsje Oenema
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Michel Mulder
    1.000 m. Michel Mulder
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  18. SprintMaster

    SprintMaster aangepast Medewerker

    Dames:
    500 m Margot Boer
    1000 m Lotte van Beek
    1500 m Jorien ter Mors
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Yvonne Nauta

    Heren:
    500 m Michel Mulder
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Jorrit Bergsma
  19. Giel1

    Giel1 Well-Known Member

    Dames
    500m: Margot Boer
    1000m: Ireen Wüst
    1500m: Jorien ter Mors
    3000m: Ireen Wüst
    5000m: Ireen Wüst

    Heren
    500m: Michel Mulder
    1000m: Kjeld Nuis
    1500m: Koen Verweij
    5000m: Sven Kramer
    10000m: Sven Kramer
  20. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500 m Margot Boer
    1000 m Lotte ter Beek
    1500 m Jorien ter Mors
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst

    Heren:
    500 m Ronald Mulder
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina