Voorspellingen ISU World Cup Heerenveen (14-16/12)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 9 dec 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Andrea Giovannini
  2. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Cheonho Um
  3. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Vanessa Herzog
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Ivanie Blondin

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
  4. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren

    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  5. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Brittany Bowe
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Isabelle Weidemann
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Patrick Roest
    Mass start: Um Cheonho
  6. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames:
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Nana Takagi

    Heren:
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  7. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Bo Reum Kim

    Heren:
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Andrea Giovannini
  8. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Nana Takagi

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Andrea Giovannini
  9. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Nana Takagi

    Heren:
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  10. speedskating

    speedskating Member

    Dames
    500 m: Nao Kodaira
    1000 m: Brittany Bowe
    1500 m: Brittany Bowe
    3000 m: antoinette de jong
    Mass start: Nana Takagi

    Heren:
    500 m: Pavel Kuhlizhnikov
    1000 m: Pavel Kuhlizhnikov
    1500 m: Denis Yuskov
    5000 m: Patrick Roest
    Mass start: Peter Michael
  11. ChefSpijker

    ChefSpijker Well-Known Member

    Dames
    500 m: Nao Kodaira
    1000 m: Brittany Bowe
    1500 m: Miho Takagi
    3000 m: Esmee Visser
    Mass start: Nana Takagi

    Heren:
    500 m: Pavel Kulizhnikov
    1000 m: Kjeld Nuis
    1500 m: Denis Yuskov
    5000 m: Patrick Roest
    Mass start: Andrea Giovannini
  12. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames:
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Francesca Lollobrigida

    Heren:
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Cheonghu Um
  13. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames:
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Irene Schouten

    Heren:
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
  14. jay

    jay Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Simon Schouten
  15. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Juskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Cheon Ho Um
  16. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Nana Takagi

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Seitaro Ichinohe
    Mass start Um Cheon-ho
  17. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Cheonho Um
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina