Voorspellingen ISU WK afstanden Salt Lake City (13-16/2):

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 8 feb 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU WK afstanden in Salt Lake City (13-16/2):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Mass start
    Team Pursuit
    Team Sprint

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.
    Mass start
    Team Pursuit
    Team Sprint

    In totaal zijn dus 16 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: donderdag 13 februari 20:30 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. G1ant

    G1ant Well-Known Member

    Dames
    500 m. : Nao Kodaira
    1.000 m. : Britanny Bowe
    1.500 m. : Miho Takagi
    3.000 m. : Martina Sablikova
    5.000 m. : Martina Sablikova
    Mass start : Irene Schouten
    Team Pursuit : Rusland
    Team Sprint : Rusland

    Heren
    500 m. : Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. : Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. : Thomas Krol
    5.000 m. : Patrick Roest
    10.000 m. : Ted-Jan Bloemen
    Mass start : Joey Mantia
    Team Pursuit : Nederland
    Team Sprint : Nederland
  3. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Ivanie Blondin
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Viktor Mushtakov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Rusland
  4. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Graeme Fish
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
    Marcel Vos en kabo12 vinden dit leuk.
  5. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  6. Marcel Vos

    Marcel Vos Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
    EenBrabander vindt dit leuk.
  7. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass start Peter Michael
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
    EenBrabander vindt dit leuk.
  8. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  9. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    oude romanticus ben ik ook :D
  10. MasterAJA29

    MasterAJA29 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira (WR)
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Miho Takagi (WR)
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Esmee Visser (WR)
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov (WR)
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest (WR)
    10.000 m. Patrick Roest (WR)
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  11. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  12. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  13. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: N. Kodaira
    1000m: M. Takagi
    1500m: I. Wüst
    3000m: M. Sablikova
    5000m: E. Visser
    MS: I. Blondin
    TP: Japan
    TS: Rusland

    Heren:
    500m: P. Kulizhnikov
    1000m: T. Krol
    1500m: K. Nuis
    5000m: S. Kramer
    10000m: G. Fish
    MS: J. Bergsma
    TP: Nederland
    TS: Nederland
  14. Rondje27 9

    Rondje27 9 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi (WR)
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Esmee Visser (WR)
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov (WR)
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer (WR)
    10.000 m. Ted Jan Bloemen (WR)
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  15. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  16. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Nao Kodaira
    1000 meter: Brittany Bowe
    1500 meter: Ireen Wüst
    3000 meter: Martina Sáblíková
    5000 meter: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    500 meter: Pavel Kulizhnikov
    1000 meter: Thomas Krol
    1500 meter: Kjeld Nuis
    5000 meter: Sven Kramer
    10000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Jorrit Bergsma
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland
  17. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Martina Sablikova
    5.000 m: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Rusland
    Team Sprint: Nederland

    Heren
    500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m: Yevgeni Joeskov
    5.000 m: Patrick Roest
    10.000 m: Ted-Jan Bloemen
    Mass start: Cheon-Ho Um
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Nederland
  18. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Dames
    500 m. : Nao Kodaira
    1.000 m. : Britanny Bowe
    1.500 m. : Miho Takagi
    3.000 m. : Martina Sablikova
    5.000 m. : Martina Sablikova
    Mass start : Irene Schouten
    Team Pursuit : Rusland
    Team Sprint : Rusland

    Heren
    500 m. : Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. : Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. : Thomas Krol
    5.000 m. : Patrick Roest
    10.000 m. : Ted-Jan Bloemen
    Mass start : Joey Mantia
    Team Pursuit : Nederland
    Team Sprint : Nederland
  19. Maniek

    Maniek New Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  20. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m. : Nao Kodaira
    1.000 m. : Miho Takagi
    1.500 m. : Miho Takagi
    3.000 m. : Martina Sablikova
    5.000 m. : Martina Sablikova
    Mass start : Irene Schouten
    Team Pursuit : Japan
    Team Sprint : Nederland

    Heren
    500 m. : Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. : Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. : Denis Joeskov
    5.000 m. : Patrick Roest
    10.000 m. : Patrick Roest
    Mass start : Joey Mantia
    Team Pursuit : Nederland
    Team Sprint : Nederland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina