Voorspellingen ISU WK afstanden Salt Lake City (13-16/2):

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 8 feb 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  2. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  3. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizjnikov
    1.000 m. Pavel Kulizjnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  4. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizjnikov
    1.000 m. Pavel Kulizjnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  5. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Cheonho Um
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  6. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    500 m. : Nao Kodaira
    1.000 m. : Miho Takagi
    1.500 m. : Miho Takagi
    3.000 m. : Martina Sablikova
    5.000 m. : Martina Sablikova
    Mass start : Irene Schouten
    Team Pursuit : Japan
    Team Sprint : Nederland

    Heren:
    500 m. : Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. : Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. : Denis Joeskov
    5.000 m. : Patrick Roest
    10.000 m. : Ted-Jan Bloemen
    Mass start : Joey Mantia
    Team Pursuit : Nederland
    Team Sprint : Rusland
  7. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Graeme Fish
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Rusland
  8. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Esmee Visser
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland

    Heren:
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  9. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  10. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  11. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m. : Nao Kodaira
    1.000 m. : Nao Kodaira
    1.500 m. : Miho Takagi
    3.000 m. : Martina Sablikova
    5.000 m. : Martina Sablikova
    Mass start : Irene Schouten
    Team Pursuit : Japan
    Team Sprint : Nederland

    Heren
    500 m. : Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. : Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. : Thomas Krol
    5.000 m. : Patrick Roest
    10.000 m. : Ted-Jan Bloemen
    Mass start : Cheonho Um
    Team Pursuit : Nederland
    Team Sprint : Rusland
  12. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Mártíná Sáblíková
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  13. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Martina Sáblíková
    5.000 m.: Martina Sáblíková
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Ted-Jan Bloemen
    Mass start: Joey Mantia
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland
  14. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Martina Sablikova
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Sven Kramer
    10.000 m.: Patrick Roest
    Mass start: Joey Mantia
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland
  15. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ivanie Blondin
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina