Voorspellingen ISU WK afstanden Inzell (7-10/2)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 2 feb 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU WK afstanden in Inzell (7-10/2):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Mass start
    Team pursuit
    Team sprint

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.
    Mass start
    Team pursuit
    Team sprint

    In totaal zijn dus 16 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: donderdag 7 februari 16:00 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!

    Het VSS wordt gesponsord door:

    IKO-logo.jpg
  2. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Nana Takagi
    Team pursuit Japan
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Cheonho Um
    Team pursuit Japan
    Team sprint Nederland
  3. diploma

    diploma Member

    Dames
    500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Japan
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Swings
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  4. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Bo Reum Kim
    Team pursuit Japan
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Cheonho Um
    Team pursuit Noorwegen
    Team sprint Nederland[
  5. chrissy1979

    chrissy1979 Member

    Dames
    500 m. Noa Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Japan
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Simon Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland
  6. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Bo Reum Kim
    Team pursuit Japan
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Swings
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  7. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Nana Takagi
    Team pursuit Japan
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Cheonho Um
    Team pursuit Noorwegen
    Team sprint Rusland
  8. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Nana Takagi
    Team pursuit Japan
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Dennis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Cheonho Um
    Team pursuit Noorwegen
    Team sprint Nederland
  9. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Japan
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Swings
    Team pursuit Noorwegen
    Team sprint Nederland
  10. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Nao Kodaira
    1000 meter: Brittany Bowe
    1500 meter: Brittany Bowe
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten
    Team pursuit: Japan
    Team sprint: Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Denis Yuskov
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Jorrit Bergsma
    Mass start: Cheonho Um
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Rusland
  11. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Bo-Reum Kim
    Team pursuit Japan
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Peter Michael
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland
  12. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Japan
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Cheonho Um
    Team pursuit Noorwegen
    Team sprint Rusland
  13. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Nana Takagi
    Team pursuit Japan
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland
  14. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Nana Takagi
    Team pursuit Japan
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Cheon Ho Eum
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  15. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bow
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Francesca Lollobrigida
    Team pursuit Rusland
    Team sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Alexander Rumyantsev
    Mass start Bart Swings
    Team pursuit Rusland
    Team sprint Nederland
  16. jay

    jay Member

    Dames
    500 meter: Nao Kodaira
    1000 meter: Brittany Bowe
    1500 meter: Miho Takagi
    3000 meter: Martina Sablikova
    Mass start: Nana Takagi
    Team pursuit: Japan
    Team sprint: Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Denis Yuskov
    5000 meter: Sven Kramer
    10000 meter: Jorrit Bergsma
    Mass start: Cheonho Um
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Rusland
  17. jay

    jay Member

    500 meter: Nao Kodaira
    1000 meter: Brittany Bowe
    1500 meter: Miho Takagi
    3000 meter: Martina Sablikova
    5000 meter: Esmee Visser
    Mass start: Nana Takagi
    Team pursuit: Japan
    Team sprint: Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Denis Yuskov
    5000 meter: Sven Kramer
    10000 meter: Jorrit Bergsma
    Mass start: Cheonho Um
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Rusland
  18. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Brittany Bowe
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Martina Sablikova
    5.000 m: Esmee Visser
    Mass start: Bo Reum Kim
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Japan

    Heren
    500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Denis Yuskov
    1.500 m: Denis Yuskov
    5.000 m: Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start: Cheon Ho Um
    Team pursuit: Noorwegen
    Team sprint: Japan
  19. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Nana Takagi
    Team pursuit Japan
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Cheonho Um
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  20. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Nana Takagi
    Team pursuit Japan
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Cheonho Um
    Team pursuit Noorwegen
    Team sprint Rusland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina