Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 3 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    500 m 1e Lee Sang-Hwa
    500 m 2e Lee Sang-Hwa
    1000 m Brittany Bowe
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Bo-Reum Kim
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    500 m 1e Jan Smeekens
    500 m 2e Jan Smeekens
    1000 m Shani Davis
    1500 m Zbigniew Brodka
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  2. Monique

    Monique Well-Known Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    1e 500 m Sang-Hwa Lee
    2e 500 m Sang-Hwa Lee
    1000 m Brittany Bowe
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    Mass start Bo-Reum Kim
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    1e 500 m Jan Smeekens
    2e 500 m Jan Smeekens
    1000 m Hein Otterspeer
    1500 m Havard Bokko
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  3. Boertje

    Boertje Active Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    500 m 1e: Sang-Hwa Lee
    500 m 2e: Sang-Hwa Lee
    1000 m: Heather Richardson
    1500 m: Ireen Wüst
    3000 m: Martina Sábliková
    Mass start: Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    500 m 1e: Jan Smeekens
    500 m 2e: Jan Smeekens
    1000 m: Shani Davis
    1500 m: Brian Hansen
    5000 m: Sven Kramer
    Mass start: Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging: Nederland
  4. Jaco

    Jaco Active Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames

    1e 500 m Sang-Hwa Lee
    2e 500 m Sang-Hwa Lee
    1000 m Heather Richardson
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    Mass start Mariska Huisman
    Ploeg Nederland

    Heren

    1e 500 m Jan Smeekens
    2e 500 m Jan Smeekens
    1000 m Brian Hansen
    1500 m Zbigniew Brodka
    5000 m Sven Kramer
    Mass Arjan Stroetinga
    Ploeg Nederland
  5. A34

    A34 Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    500 m 1e Lee Sang-Hwa
    500 m 2e Lee Sang-Hwa
    1000 m Heather Richardson
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Bo Reum Kim
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    500 m 1e Jan Smeekens
    500 m 2e Jan Smeekens
    1000 m Shani Davis
    1500 m Harald Silovs
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  6. TommyVentoux

    TommyVentoux New Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    1e 500 meter: Sang-Hwa Lee
    2e 500 meter: Sang-Hwa Lee
    1000 meter: Brittany Bowe
    1500 meter: Ireen Wust
    3000 meter: Ireen Wust
    Mass start: Heather Richardson
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    1e 500 meter: Joji Kato
    2e 500 meter: Jan Smeekens
    1000 meter: Stefan Groothuis
    1500 meter: Brian Hansen
    5000 meter: Sven Kramer
    Mass start: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  7. brabantsneutje

    brabantsneutje Active Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    1e 500 meter: Sang-Hwa Lee
    2e 500 meter: Sang-Hwa Lee
    1000 meter: Heather Richardson
    1500 meter: Ireen Wust
    3000 meter: Martina Sábliková
    Mass start: Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    1e 500 meter: Jan Smeekens
    2e 500 meter: Jan Smeekens
    1000 meter: Shani Davis
    1500 meter: Brian Hansen
    5000 meter: Sven Kramer
    Mass start: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  8. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames:
    500 m 1e Jing Yu
    500 m 2e Jing Yu
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Christine Nesbitt
    3000 m Martina Sábliková
    Mass start Bo-Reum Kim
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    500 m 1e Joji Kato
    500 m 2e Joji Kato
    1000 m Brian Hansen
    1500 m Haralds Silovs
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Bart Swings
    Ploegenachtervolging Nederland
  9. ChefSpijker

    ChefSpijker Well-Known Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    500 m 1e Lee Sang-Hwa
    500 m 2e Lee Sang-Hwa
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    Mass start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    500 m 1e Jan Smeekens
    500 m 2e Jan Smeekens
    1000 m Hein Otterspeer
    1500 m Brian Hansen
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  10. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    500 m 1e Lee Sang-hwa
    500 m 2e Lee Sang-hwa
    1000 m Brittany Bowe
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Ireen Wust
    Mass start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    500 m 1e Jan Smeekens
    500 m 2e Jan Smeekens
    1000 m Shani Davis
    1500 m Zbigniew Bródka
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Christijn Groeneveld
    Ploegenachtervolging Nederland
  11. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames:
    500 m 1e Lee Sang-hwa
    500 m 2e Lee Sang-hwa
    1000 m Heather Richardson
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    Mass start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    500 m 1e Joji Kato
    500 m 2e Jan Smeekens
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Zbigniew Bródka
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Arjen Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  12. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    500-1: Sang-Hwa Lee
    500-2: Sang-Hwa Lee
    1000: Brittany Bowe
    1500: Ireen Wüst
    3000: Martina Sablikova
    massastart: Mariska Huisman
    ploegen: Nederland

    Heren:
    500-1: Jan Smeekens
    500-2: Jan Smeekens
    1000: Brian Hansen
    1500: Zbigniew Brodka
    5000: Sven Kramer
    massastart: Arjen Stroetinga
    ploeg: Nederland
  13. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    500 m 1e Beixing Wang
    500 m 2e Lee Sang-Hwa
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Francesca Lollobrigida
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    500 m 1e Ronald Mulder
    500 m 2e Jan Smeekens
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Harald Silovs
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  14. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    500 m 1e Lee Sang-Hwa
    500 m 2e Lee Sang-Hwa
    1000 m Brittany Bowe
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    Mass start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    500 m 1e Jan Smeekens
    500 m 2e Jan Smeekens
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Zbigniew Brodka
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  15. Duif

    Duif Well-Known Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames:
    1e 500m: SH Lee
    2e 500m: SH Lee
    1000m: M. Leenstra
    1500m: I. Wüst
    3000m: I. Wüst
    Mass start: M. Huisman
    TP: Nederland

    Heren:
    1e 500m: J. Smeekens
    2e 500m: J. Smeekens
    1000m: S. Groothuis
    1500m: K. Niedzwieski
    5000m: S. Kramer
    Mass start: J. Bergsma
    TP: Nederland
  16. willempaap

    willempaap Active Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    500 meter (1): Sang-Hwa Lee
    500 meter (2): Sang-Hwa Lee
    1000 meter: Brittany Bowe
    1500 meter: Ireen Wüst
    3000 meter: Martina Sablikova
    Mass start: Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    500 meter (1): Jan Smeekens
    500 meter (2): Jan Smeekens
    1000 meter: Stefan Groothuis
    1500 meter: Zbigniew Brodka
    5000 meter: Sven Kramer
    Mass start: Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging: Nederland
  17. Anne1980

    Anne1980 Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    500-1: Sang-Hwa Lee
    500-2: Sang-Hwa Lee
    1000: Heather Richardson
    1500: Ireen Wüst
    3000: Ireen Wüst
    massastart: Mariska Huisman
    ploegen: Nederland

    Heren:
    500-1: Jan Smeekens
    500-2: Jan Smeekens
    1000: Hein Otterspeer
    1500: Zbigniew Brodka
    5000: Sven Kramer
    massastart: Jorrit Bergsma
    ploeg: Nederland
  18. Danou

    Danou Active Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames
    500-1: Sang-Hwa Lee
    500-2: Sang-Hwa Lee
    1000: Brittany Bowe
    1500: Ireen Wüst
    3000: Ireen Wüst
    massastart: Bo-Reum Kim
    ploegen: Nederland

    Heren:
    500-1: Jan Smeekens
    500-2: Jan Smeekens
    1000: Samuel Schwarz
    1500: Havard Bokko
    5000: Sven Kramer
    massastart: Arjen Stroetinga
    ploeg: Nederland
  19. Treedo

    Treedo Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames:
    500 m 1e Lee Sang-hwa
    500 m 2e Lee Sang-hwa
    1000 m Brittany Bowe
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    Mass start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    500 m 1e Jan Smeekens
    500 m 2e Jan Smeekens
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Arjen Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  20. nino

    nino Member

    Re: Voorspellingen Essent Worldcup Finale Heerenveen (8-10/3

    Dames:
    500 m 1e Lee Sang-hwa
    500 m 2e Lee Sang-hwa
    1000 m Brittany Bowe
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    Mass start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    500 m 1e Jan Smeekens
    500 m 2e Jan Smeekens
    1000 m Hein Otterspeer
    1500 m Zbigniew Brodka
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Arjen Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina