Voorspellingen Essent ISU WK Afstanden Sotsji (21-24/3)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 11 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marianne91

    marianne91 New Member

    Dames
    500 m Sang Hwa Lee
    1000 m Ireen Wüst
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sablikova
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Shani Davis
    1500 m Mark Tuitert
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Team Pursuit Nederland
  2. ChefSpijker

    ChefSpijker Well-Known Member

    Dames
    500 m Beixing Wang
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sablikova
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Tae-Bum Mo
    1500 m Bart Swings
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Bob de Jong
    Team Pursuit Nederland

    1500 tijd: 1.46.28
  3. nina

    nina New Member

    Dames
    500 m: Jenny Wolf
    1000 m: Brittany Bowe
    1500 m: Ireen Wust
    3000 m: Ireen Wust
    5000 m: Martina Sablikova
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m: Jan Smeekens
    1000 m: Shani Davis
    1500 m: Havard Bokko
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Bob de Jong
    Team Pursuit: Nederland
  4. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Vrouwen
    500m: Lee Sang-Hwa
    1.000m: Christine Nesbitt
    1.500m: Ireen Wüst
    3.000m: Ireen Wüst
    5.000m: Martina Sáblíková
    Team Pursuit: NED

    Mannen
    500m: Jan Smeekens
    1.000m: Stefan Groothuis
    1.500m: Bart Swings
    5.000m: Sven Kramer
    10.000m: Sven Kramer
    Team Pursuit: NED
  5. hidden

    hidden Active Member

    Dames
    500 m: Sang-Hwa Lee
    1000 m: Christine Nesbitt
    1500 m: Ireen Wust
    3000 m: Ireen Wust
    5000 m: Martina Sablikova
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m: Jan Smeekens
    1000 m: Stefan Groothuis
    1500 m: Havard Bokko
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Sven Kramer
    Team Pursuit: Nederland

    1500-tijd: 1.46,06
  6. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500m Sang-Hwa Lee
    1000m Christine Nesbitt
    1500m Ireen Wüst
    3000m Ireen Wüst
    5000m Martina Sablikova
    team Nederland

    Heren
    500m Jan Smeekens
    1000m Shani Davis
    1500m Shani Davis
    5000m Sven Kramer
    10000m Sven Kramer
    Team Nederland
  7. IM

    IM Member

    Dames
    500 m Lee Sang-Hwa
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Michel Mulder
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Bart Swings
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Team Pursuit Nederland
  8. dedeut

    dedeut Well-Known Member

    Dames
    500 m: Beixing Wang
    1000 m: Christine Nesbitt
    1500 m: Ireen Wust
    3000 m: Ireen Wust
    5000 m: Martina Sablikova
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m: Jan Smeekens
    1000 m: Stefan Groothuis
    1500 m: Zbigniew Brodka
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Sven Kramer
    Team Pursuit: Nederland

    1500-tijd: 1.45,99
  9. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    500 m: Sang-Hwa Lee
    1000 m: Christine Nesbitt
    1500 m: Ireen Wust
    3000 m: Ireen Wust
    5000 m: Ireen Wust
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m: Jan Smeekens
    1000 m: Stefan Groothuis
    1500 m: Ivan Skobrev
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Sven Kramer
    Team Pursuit: Nederland

    1500-tijd: 1.46,00
  10. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames
    500 m: Sang-Hwa Lee
    1000 m: Christine Nesbitt
    1500 m: Ireen Wüst
    3000 m: Ireen Wüst
    5000 m: Martina Sábliková
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m: Jan Smeekens
    1000 m: Stefan Groothuis
    1500 m: Zbigniew Bródka
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Sven Kramer
    Team Pursuit: Nederland

    1500-tijd: 1.45,83
  11. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 m Sang-Hwa Lee
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sábliková
    Team Pursuit Nederland

    Heren:
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Shani Davis
    1500 m Bart Swings
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Team Pursuit Nederland
  12. Judith

    Judith Member

    Dames:
    500 meter: Sang-Hwa Lee
    1000 meter: Christine Nesbitt
    1500 meter: Ireen Wust
    3000 meter: Ireen Wust
    5000 meter: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Rusland

    Heren:
    500 meter: Jan Smeekens
    1000 meter: Stefan Groothuis
    1500 meter: Bart Swings
    5000 meter: Sven Kramer
    10000 meter: Sven Kramer
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Winnende tijd 1500 meter heren 1.45.75
  13. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m: Beixing Wang
    1000 m: Christine Nesbitt
    1500 m: Ireen Wust
    3000 m: Ireen Wust
    5000 m: Martina Sablikova
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m: Jam Smeekens
    1000 m: Shani Davis
    1500 m: Mark Tuitert
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Sven Kramer
    Team Pursuit: Nederland

    Winnende tijd 1500m: 1.59,53
  14. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Huh? Rijden we ineens in Seinjajöki ofzo?
  15. Heine

    Heine Member

    De baan in Sotsji is toch een 450-meterbaan? ;)
  16. Sjoerd

    Sjoerd Active Member

  17. Sjoerd

    Sjoerd Active Member

  18. Sjoerd

    Sjoerd Active Member

  19. Sjoerd

    Sjoerd Active Member

  20. Sjoerd

    Sjoerd Active Member

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina