Voorspellingen Essent ISU WK Afstanden Sotsji (21-24/3)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 11 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ireenfan

    Ireenfan New Member

    Dames
    500 m Sang-Hwa Lee
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sablikova
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Bart Swings
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Bob de Jong
    Team Pursuit Nederland
  2. Anne1980

    Anne1980 Member

    500 m Beixing Wang
    1000 m Laurine van Riessen
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Ireen Wust
    5000 m Martina Sablikova
    Team Pursuit: Nederland

    Heren

    500 m Jan Smeekens
    1000 m Mark Tuitert
    1500 m Bart Swings
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Team Pursuit: Nederland
  3. Treedo

    Treedo Member

    Dames
    500 m Sang-Hwa Lee
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sablikova
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Bart Swings
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Team Pursuit Nederland
  4. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m Beixing Wang
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Ireen Wust
    5000 m Diane Valkenburg
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Shani Davis
    1500 m Bart Swings
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Bob de Jong
    Team Pursuit Nederland
  5. schaaatsfan

    schaaatsfan Member

    Dames
    500 m Sang Hwa Lee
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Ireen Wust
    5000 m Martina Sablikova
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Zbigniew Brodka
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland

    Winnende tijd 1500 heren: 1.45.71
  6. Onslow

    Onslow New Member

    Dames
    500 m Sang-Hwa Lee
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sablikova
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Bart Swings
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Bob de Jong
    Team Pursuit Nederland

    tijd 1.500 meter 1.45.66
  7. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m Sang-Hwa Lee
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sablikova
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Shani Davis
    1500 m Ivan Skobrev
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Team Pursuit Nederland
  8. Cyclad

    Cyclad New Member

    Dames
    500 m Sang-Hwa Lee
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sablikova
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Bart Swings
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Bob de Jong
    Team Pursuit Nederland
  9. brabantsneutje

    brabantsneutje Active Member

    Dames
    500 m Beixing Wang
    1000 m Brittany Bowe
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Zbigniew Brodka
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
  10. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    500 m: Beixing Wang
    1000 m: Christine Nesbitt
    1500 m: Christine Nesbitt
    3000 m: Ireen Wust
    5000 m: Martina Sablikova
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m: Joji Kato
    1000 m: Stefan Groothuis
    1500 m: Zbigniew Brodka
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Jorrit Bergsma
    Team Pursuit: Nederland
  11. TommyVentoux

    TommyVentoux New Member

    Dames
    500 m: Sang-Hwa Lee
    1000 m: Christine Nesbitt
    1500 m: Ireen Wust
    3000 m: Ireen Wust
    5000 m: Martina Sablikova
    Team Pursuit: Rusland

    Heren
    500 m: Joji Kato
    1000 m: Stefan Groothuis
    1500 m: Ivan Skobrev
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Bob de Jong
    Team Pursuit: Nederland

    1500-tijd: 1.55,94
  12. Danou

    Danou Active Member

    Dames
    500 m Jing Yu
    1000 m Ireen Wust
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Joji Kato
    1000 m Brian Hansen
    1500 m Konrad Niedzwiedzki
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Team Pursuit Nederland
  13. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m Sang Hwa Lee
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Ireen Wust
    5000 m Martina Sábliková
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Joji Kato
    1000 m Shani Davis
    1500 m Zbigniew Brodka
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Team Pursuit Nederland
  14. Sabine

    Sabine Well-Known Member

    Dames
    500 m Sang-Hwa Lee
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sablikova
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Bart Swings
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Team Pursuit Nederland

    1.56,32
  15. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m: Sang-Hwa Lee
    1000 m: Christine Nesbitt
    1500 m: Ireen Wust
    3000 m: Ireen Wust
    5000 m: Martina Sablikova
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m: Jan Smeekens
    1000 m: Stefan Groothuis
    1500 m: Zbigniew Brodka
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Bob de Jong
    Team Pursuit: Nederland

    1500-tijd: 1.55,94
  16. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames
    500m: B. Wang
    1000m: Y. Shikhova
    1500m: I. Wüst
    3000m: I. Wüst
    5000m: M. Sablikova
    TP: Nederland

    Heren
    500m: J. Smeekens
    1000m: M. Tuitert
    1500m: H. Bökko
    5000m: S. Kramer
    10000m: S. Kramer
    TP: Nederland
  17. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m: Sang-Hwa Lee
    1000 m: Hong Zhang
    1500 m: Ireen Wust
    3000 m: Ireen Wust
    5000 m: Martina Sablikova
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m: Jan Smeekens
    1000 m: Mark Tuitert
    1500 m: Bart Swings
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Sven Kramer
    Team Pursuit: Nederland

    1500-tijd: 1.45,94
  18. andre77

    andre77 Active Member

    Dames
    500 m Sang-Hwa Lee
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sablikova
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Shani Davis
    1500 m Zbigniew Brodka
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
  19. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m Sang Hwa Lee
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Ireen Wust
    5000 m Martina Sábliková
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Shani Davis
    1500 m Zbigniew Brodka
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Bob de Jong
    Team Pursuit Nederland

    eindtijd 1500 meter 1:46.33
  20. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m Sang-Hwa Lee
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sábliková
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Jan Smeekens
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Ivan Skobrev
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Bob de Jong
    Team Pursuit Nederland

    Eindtijd 1500 meter 1:45.79
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina