Voorspellingen Essent ISU EK Allround Hamar (11-12/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 5 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor het Essent ISU EK Allround in Hamar (11-12/01):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    500 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.
    Eindklassement

    Uit het reglement:
    Voorspellen: de winnaars per afstand en de winnaar van het eindklassement
    Puntentelling: 1 punt per goed voorspelde afstandswinnaar; eindklassement: 3 pnt. als de voorspelde winnaar 1e wordt, 2 pnt. als hij/zij 2e wordt en 1 punt als hij/zij 3e wordt

    In totaal zijn dus 14 punten te behalen.

    Sluitingstijd: zaterdag 11 januari 12:50 uur

    Weekprijzen:
    • voor de nummer 1: 2 kaarten voor dag 1 van de World Cup Finale in Heerenveen (beschikbaar gesteld door de KNSB)
    • voor de nummer 2: 2 kaarten voor dag 1 van de NK Allround & Sprint in Amsterdam (beschikbaar gesteld door House of Sports)

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.

    Let op: Je mag maar één voorspelling doen en deze niet meer aanpassen!

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!

    Kijk hier voor het volledige reglement.


    Het VSS wordt gesponsord door:
    [banners van de sponsoren volgen]
    Laatst bewerkt: 11 jan 2014
  2. chrissy1979

    chrissy1979 Member

    Dames
    500 m Karolina Erbanova
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Ireen Wust
    5000 m Martina Sablickova
    eind Ireen Wust

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedzki
    1500 m Zbigniew Brodka
    5000 m Jan Blokhuijssen
    10000 m Jan Blokhuijssen
    Eind Jan Blokhuissen
  3. Svenfan1

    Svenfan1 Active Member

    Dames
    500 m Ireen Wüst
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Claudia Pechstein
    Klassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Zbigniew Brodka
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Jan Blokhuijsen
    10000 m Jan Blokhuijsen
    Klassement Koen Verweij
  4. Monique

    Monique Well-Known Member

    Dames
    500 m Karolina Erbanova
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Ireen Wust
    5000 m Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wust

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedzki
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Jan Blokhuijsen
    10000 m Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  5. Sabine

    Sabine Well-Known Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedski
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  6. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanová
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sábliková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Zbigniew Bródka
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Koen Verweij
  7. MarieAnne

    MarieAnne Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanova
    1500 m. Ireen Wust
    3000 m. Ireen Wust
    5000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wust

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1500 m. Koen Verweij
    5000 m. Jan Blokhuijsen
    10000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Koen Verweij
  8. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m. Karolína Erbanová
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  9. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames5
    500 m. Karolina Erbanová
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sábliková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Zbigniew Bródka
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  10. Basje

    Basje Active Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanová
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sábliková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Koen Verweij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  11. sanghwa _o_

    sanghwa _o_ Well-Known Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanová
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sábliková
    5.000 m. Martina Sábliková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Zbigniew Bródka
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Denis Yuskov
  12. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Martina Sábliková

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Zbigniew Bródka
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  13. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m. Karolína Erbanová
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  14. Anne1980

    Anne1980 Member

    Dames
    500 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  15. frederica

    frederica Active Member

    Dames
    500 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Douwe de Vries
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  16. diploma

    diploma Active Member

    Dames
    500 m. Yekatarina Shikhova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedski
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Bart Swings
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Bart Swings
  17. Elsbeth

    Elsbeth New Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanova
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Claudia Pechstein
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Claudia Pechstein

    Heren
    500 m. Harald Silovs
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Koen Verweij
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Koen Verweij

    MODBREAK (Rick): quote Rick ingekort tot voorspelde afstanden (rest overbodig)
    Laatst bewerkt door een moderator: 8 jan 2014
  18. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m. Karolína Erbanová
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Zbigniew Brodka
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Jan Blokhuijsen
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  19. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m: Karolina Erbanova
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Martina Sábliková
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 m: Haralds Silovs
    1.500 m: Denis Yuskov
    5.000 m: Sverre Lunde Pedersen
    10.000 m: Jan Blokhuijsen
    Eindklassement: Sverre Lunde Pedersen
  20. Krizz

    Krizz Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m Ireen Wust
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Ireen Wust
    5000 m Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wust
    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedzki
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Jan Blokhuijsen
    10000 m Douwe de Vries
    Eindklassement Koen Verweij
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina