Voorspellingen EK sprint Heerenveen (16 en 17-1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 9 jan 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m: Angela Golikova
    2e 500 m: Angela Golikova
    1e 1.000 m: Daria Kachanova
    2e 1.000 m: Daria Kachanova
    Eindklassement: Daria Kachanova

    Heren
    1e 500 m: Victor Mushtakov
    2e 500 m: Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m: Havard Lorentzen
    2e 1.000 m: Havard Lorentzen
    Eindklassement: Thomas Krol
  2. eddy

    eddy Active Member

    Dames
    1e 500 m: Angelika Golikova
    2e 500 m: Femke Kok
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Kai Verbij
    2e 500 m: Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  3. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: A. Golikova
    2e 500m: A. Golikova
    1e 1000m: J. Leerdam
    2e 1000m: J. Leerdam
    Eindklassement: J. Leerdam

    Heren:
    1e 500m: K. Verbij
    2e 500m: V. Moesjtakov
    1e 1000m: T. Krol
    2e 1000m: T. Krol
    Eindklassement: K. Verbij
  4. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m: Femke Kok
    2e 500 m: Angelika Golikova
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Viktor Mushtakov
    2e 500 m: Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  5. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Angelina Golikova
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: HÃ¥vard Lorentzen
    2e 500 m: Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  6. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames
    1e 500 m: Angelika Golikova
    2e 500 m: Angelika Golikova
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Viktor Mushtakov
    2e 500 m: Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  7. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Femke Kok
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Kai Verbij
    2e 500 m: Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  8. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames
    1e 500 m: Femke Kok
    2e 500 m: Femke Kok
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Viktor Mushtakov
    2e 500 m: Kai Verbij
    1e 1.000 m: Hein Otterspeer
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  9. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m: Angelika Golikova
    2e 500 m: Angelika Golikova
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500 m: Kai Verbij
    2e 500 m: Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  10. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    1e 500 m: Femke Kok
    2e 500 m: Femke Kok
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Kai Verbij
    2e 500 m: Kai Verbij
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  11. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames:
    1e 500 m: Angelina Golikova
    2e 500 m: Angelina Golikova
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500 m: Kai Verbij
    2e 500 m: Artem Arefyev
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  12. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Angelina Golikova
    2e 500 m: Femke Kok
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Viktor Mushtakov
    2e 500 m: Kai Verbij
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Hein Otterspeer
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina